Patarimai namams ir laisvalaikiui

vestuviniai žiedai, modernūs žiedai, du žiedai ant senos atverstos knygos
0

3 idėjos vestuviniams žiedams

Jau apsisprendėte dėl tos didžiosios dienos datos? Pats metas galvoti ir apie tai, kuo papuošite rankas per priesaiką. Jau tiesiog jaučiame, kai ima nerimas. Tačiau iš tiesų nėra ko jaudintis. Vestuviniai žiedai – tai judviejų jausmų simbolis, tad jie savaime turi jus abu ir atitikti. Tai esminis dalykas, o kad  būtų dar lengviau, siūlome pasvarstyti apie kelias originalesnes idėjas.

Netipinis metalas

Visi labai mielai renkasi auksą, ypač, jei yra kiek vyresnio amžiaus. Manoma, kad šis metalas labai universalus, simbolizuojantis klasiką ir tradicijas. Visgi laikas pakeisti įsisenėjusius požiūrius. Svarbieji žiedai gali būti pagaminti ir iš sidabro, ir iš platinos, ir iš kitokio metalo – juk sprendžiate tik jūs. Nepamirškite ir įvairių lydinių, dangalų, pavyzdžiui, auksas gali virsti baltu vos jį padengus radžio sluoksniu.

Netipinė forma, dizainas

Labai dažnai žiedai atrodo nykūs, nuobodūs, nes tiesiog pabijoma eksperimentuoti. Tikrai nereikia užsisakyti visiškai lygaus paviršiaus, standartinių žiedų. Vestuviniai žiedai gali būti, pavyzdžiui, matiniu paviršiumi. Be to, jį galima graviruoti arba dengti keliais skirtingais metalais. Taip pat galima rinktis ir kitokias puošybos detales.

Brangakmeniams čia – ne vieta?

Klaidinga manyti ir tai, kad vestuviniams žiedams negalima rinktis brangiųjų akmenų. Iš tiesų puiki idėja yra viskas: ir deimantai, ir safyrai, ir rubinai, ir netgi ne tokie prabangūs akmenys. Kai kurie tam renkasi net gintarą. Taigi, tereikia išlipti iš siaurų rėmų.

Beje, brangiuosius akmenis taip pat galite dėlioti skirtingai. Gali žiedus puošti ir vienas didelis kristalas, ir daugybė mažyčių. Viskas panašiai, kaip ir su sužadėtuvių žiedais. Nepasiduokite ir mitui, kad akmenimis galima puošti vien tik moteriškus žiedus.

Vestuviniai žiedai – daiktas, kuriam tikrai labai reikia dėmesio. Nebus gerai, jei žiedus rinksitės paskubomis, nieko nepagalvoję. Tikrai dydis nėra vienintelis dalykas, kuris turėtų rūpėti. Juk papuošalai atspindi mus pačius ir mūsų santykius, tad kodėl nepasirinkus unikalaus varianto, tokio, kaip ir mes patys? Rinkitės drąsiai: tikrai yra ir jau pagamintų žiedų, ir galite užsisakyti visiškai unikalų duetą. Viskas, ko reikia – bendras susitarimas ir truputis drąsos.

admin • rugpjūčio 3, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *