Patarimai namams ir laisvalaikiui

Esab, suvirinimo įranga, Esab internetu
0

3 priežastys, kodėl verta rinktis žinomą suvirinimo įrangą

Suvirinimas yra pavojingas ir ypatingo atidumo reikalaujantis darbas. Norint pasiekti gerų rezultatų, reikia ne tik puikiai paruošti suvirinamą metalą, bet ir pasirūpinti darbo aplinka bei kokybiška suvirinimo įranga. Paskutiniu metu rinkoje ima atsirasti vis daugiau nežinomų gamintojų produkcijos, kuri vilioja savo žema kaina. Žinant galimus pavojus darbo metu, yra labai svarbu naudotis patikimo gamintojo įranga, tačiau, nepaisant to, darbuotojai ir darbdaviai rizikuoja. Pateiksime 3 svarias priežastis, kodėl tai yra klaidinga.

Žinomų gamintojų įranga atitinka kokybės ir saugumo standartus

Suvirinimo įrangos ir priedų gamintoja „Esab“ savo gaminiams kelia aukščiausius reikalavimus ir yra įgijusi tai patvirtinančius sertifikatus. Rinkoje esanti jau labai ilgą laiką, ši įmonė yra vertinama ir gerbiama visame pasaulyje. Kinijoje ar trečiosiose šalyse gaminta įranga gali neatitikti kokybės ir saugumo kriterijų, taip pat neaišku, kokie metodai, technologijos ir medžiagos naudojami gamybos procese. Dėl šios priežasties tokius įrenginius pirkti labai rizikinga, o klaidos gali būti išties skaudžios.

Garantinis aptarnavimas ir detalių prieinamumas

Jeigu dėl netinkamos eksploatacijos ar kitų netikėtų faktorių įranga sugestų, jai galėtų būti taikomas garantinis aptarnavimas. Žinomi gamintojai, tame tarpe ir „Esab“, turi savo atstovybes daugelyje šalių, todėl pristatyti sugedusią įrangą garantiniam aptarnavimu yra patogu ir paprasta. Be to, autorizuoti atstovai bei servisai daugumą reikalingų detalių turi vietoje, todėl serviso trukmė būna mažesnė. Nežinomų gamintojų įranga neturės atstovybių, kurioms galėtumėte atiduoti sugedusi gaminį. Nusprendus siųsti jį tiesiogiai gamintojui, aptarnavimas veikiausiai truktų labai ilgai. Kitos taisyklos specifinių dalių gali neturėti, tad įrenginys gali netgi likti nesutaisytas.

Darbo našumo užtikrinimas

Įsigiję patikimo gamintojo įrangą būsite tikri, kad visi jos parametrai bus tikslūs, o funkcijos veiks taip, kaip turėtų. Nepatikrinta įranga gali greičiau gesti ar neveikti tinkamai. „Esab“ įrangą renkasi daug profesionalų, todėl tai yra vienas geriausių kokybės rodiklių. Jeigu įranga veikia tinkamai ir negenda, per tą patį laiką galite atlikti žymiai didesnį darbų kiekį, o išaugęs produktyvumas teigiamai atsilieps pelnui. Tai yra labai svarbu kiekvienai įmonei.

admin • sausio 18, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *