Patarimai namams ir laisvalaikiui

antrankiai, sekso prekės, erotinės prekės
0

4 būdai monotonijai miegamajame išsklaidyti

Ko gero, daugelis savo gyvenime yra susidūrę su rutina, nuoboduliu ir pasyvumu. Pabodęs darbas, nervinanti kelionė namo tuo pačiu keliu, tie patys atliekami pratimai sporto salėje ir panašiai. Monotonija gali neigiamai paveikti nemažai mūsų gyvenimo sričių, tačiau ypač keistai jaučiamės tuomet, kai ji pasibeldžia ir į miegamojo duris. Ne paslaptis, jog intymumas padeda išlaikyti tvarius ir kokybiškus santykius, tad ignoruoti kylančias net ir mažiausias problemas būtų neprotinga. Juolab, kad jų sprendimo būdų yra pakankamai, o jie gali būti ne tik veiksmingi, bet ir itin pikantiški.

 

1. Žaidimai vaidmenimis

Po pokalbių kai kurios poros nusprendžia, kad policininko uniforma ir antrankiai yra visai įaudrinantis būdas meilės žaidimams. Apgalvokite įvairius scenarijus ir nebijokite jų kurti atsižvelgiant į tai, kas Jus jaudina ar vilioja. Kai kuriems netgi pakanka fantazijų ir, užčiuopę tinkamą erotikos gyslelę, jie pasineria į aistros sūkurį. Juk ne veltui sakoma, kad vaizduotė yra vienas iš galingiausių ginklų. Tad eksperimentuokite, išbandykite vis kažką naujo ir nevenkite pasinaudoti vaizduotės turimais resursais.

2. Neįprastos vietos mylėtis

Jeigu jaučiate, kaip sukyla adrenalinas vos pagalvojus apie seksą lifte ar kavinės tualete, kodėl to neišbandyti? Neretai vienu iš didžiausių veiksnių, sukeliančių monotonijos pojūtį, yra ta pati nuolatinė mylėjimosi vieta. Jeigu nenorite kardinalių pokyčių ar bijote būti užklupti, pamėginkite tiesiog pakeisti vietą namuose: išbandykite seksą vonioje, garaže, virtuvėje.

3. Sekso žaisliukai

Kalbame apie juos labai plačiai: tai gali būti tiek vibratoriai ar kaiščiai, tiek antrankiai, botagėliai ar kitos fetišo priemonės gali gerokai įkaitinti atmosferą miegamajame. Negana to, kai kurios jos padeda lengviau pasiekti orgazmą, seksą padaryti malonesniu abiems partneriams. Todėl išbandykite tokius, kurie Jums atrodo patogiausi ir labiausiai įaudrinantys. Nesakome, kad turėtumėte užversti savo miegamąjį įvairiais sekso žaisliukais, tačiau, jei turėsite keletą skirtingų, galėsite paįvairinti savo intymius pojūčius.

4. Erotinių filmų peržiūros

Jeigu nutuokiate, kad antroji pusė kartas nuo karto peržiūri erotinius filmus, neįsižeiskite, nes tai nėra kažkas blogo (žinoma, tol, kol tai yra daromai saikingai). Vietoje to, verčiau pasiūlykite pasižiūrėti drauge. Taip lengviau sužinoti, kas labiau užveda ne tik partnerį, bet ir Jus.

Šie būdai gali padėti įveikti monotoniją miegamajame ir iš naujo įžiebti jame ugnį. Ar tai būtų antrankiai, naujos sekso pozos ar pakeista meilės užsiėmimų vieta, svarbu, kad tai būtų priimtina abiems.

 

admin • balandžio 23, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *