Patarimai namams ir laisvalaikiui

Ispanų kalbos kursai, naujos kalbos mokymasis, Ispanijos vėliava
0

8 netikėti faktai apie Ispaniją

Ispanija – šalis, pakerinti savo grožiu ir kultūra. Tai viena iš populiariausių kelionių krypčių, kurią itin pamėgę turistai. Planuojate ir jūs aplankyti šią šalį? Tuomet ši informacija gali būti išties sudominti, o galbūt net paskatinti pasinaudoti tokiomis paslaugomis kaip ispanų kalbos kursai.

1.Šalis, kurioje legalus nudizmas

 

Ar žinojote, kad Ispanijoje nudizmas yra legalus? Visuose šalies paplūdimiuose galima degintis nuogiems. Laisvės ir lygaus įdegio mėgėjams tai puikus pasirinkimas.

2. Himnas neturi žodžių

 

Kitą faktas susijęs su Ispanija, tiksliau, su jos himnu – tai, kad jis neturi žodžių. Jis dažnai girdimas įvairiose sporto varžybose, todėl mėgstantys jas stebėti, galimai į tai jau atkreipė dėmesį.

3. Daug vietų pasilinksminimui

 

Teigiama, kad ši šalis yra pasaulio rekordininkė pagal joje esančių barų, kavinių, restoranų ir naktinių klubų skaičių. Mėgstate skanų maistą ir linksmybes? Aplankykite Ispaniją.

4. Išskirtinė kalėdinė tradicija

 

Jei žavitės šia šalimi ir manote, kad ispanų kalbos kursai yra tai, ko jums reikia, verta žinoti ir dar vieną faktą. Ispanijoje gyvuoja kalėdinė tradicija „Tio de Nadal“, arba „Kalėdinis rąstas“. Ji labai populiari Katalonijoje ir Aragonoje. Jos metu yra daužomas rąstas, iš kurio vėliau pabyra saldumynai – tai itin mėgsta vaikai.

5. Galimybė tuoktis visiems

 

Dauguma ispanų yra tikintys ir religingi katalikai, tačiau, nepaisant to, šalyje 2005 metais buvo įteisinta vienos lyties asmenų santuoka.

6. Lietus – retas reiškinys

 

Vasaros metu lietus Ispanijoje yra pakankamai retas reiškinys, todėl nuvykus ten atostogauti pakliūti į lietų beveik neįmanoma. Saulėtų dienų skaičius per metus čia dažniausiai siekia 280.

7. Pusryčių tradicijos

 

Dauguma save gerbiančių ispanų beveik niekada nepusryčiauja namuose. Dažniausiai tai daroma netolimoje kavinukėje, skaitant rytinius laikraščius. Jei norite tai išbandyti ir jūs, gali praversti ispanų kalbos kursai.

8. Geriausias pasaulyje restoranas

 

Laikoma, kad Roseso miestelyje esantis restoranas „El Bulli“ yra pats geriausias pasaulyje. Tiesa, patiekalas jame vidutiniškai kainuoja apie 250 eurų, tačiau, nepaisant to, staliukai visam sezonui užsakomi vos per vieną dieną.

Jei svarstote galimybę aplankyti šią nuostabią šalį arba išmokti jos kalbą, nedvejokite ir pasiryžkite tam – tikrai nenusivilsite.

admin • rugpjūčio 23, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *