Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Baldai internetu – apsimoka ar ne?

Turbūt kiekvienam, įrenginėjant namus, teko susidurti su sunkumais išsirenkant baldus. Vieni renkasi jų komplektus, kiti perka atskirai. Taip pat renkantis šias priemones dažnai pagalvojame ir apie kainą. Baldus palankia kaina galima rasti internetinėse parduotuvėse tokiose, kaip „Ashley“ baldai. Tačiau kyla klausimas: ar verta pirkti baldus internetu?

Baldą apžiūrėti fizinėje parduotuvėje

 

Internetinėse parduotuvėse apstu aprašymų, kokia jo funkcija, iš ko jis pagamintas ir t.t. Tačiau kartais tokie aprašymai mus gali apgauti. Todėl labai svarbu prieš žiūrint baldus internete, juos apžiūrėti fizinėje parduotuvėje. Taip suprasite, kaip realybėje atrodys iš vienos ar kitos medžiagos pagamintas baldas. Taip pat išsiaiškinsite, kad vienos rūšies skirtingas baldas gali turėti skirtingas funkcijas arba jas atlikti kitaip.

Kokybė – pagrindinis kriterijus

 

Aukšta kokybė – ne vienintelis kriterijus, kuriuo remiamasi renkantis baldus. Vis dėlto, jis – pats svarbiausias. Todėl pateikiame kelias įžvalgas, kuriomis privalo pasižymėti kokybiški, dėmesio verti baldai.

  • Medžio apdirbimas. Kokybiško baldo detalės pasižymi lygiu paviršiumi, vientisa spalva. Tokius galima rasti „Ashley“ baldai parduotuvėse.
  • Minkštųjų baldų užpildai. Patikimas pasirinkimas – elastiniu putų poliuretanu, kitaip žinomu kaip porolonas, užpildytas baldas. Ši medžiaga yra minkšta, elastinga, bet patvari. Ji neleidžia atsirasti įduboms, todėl toks baldas yra ilgaamžis ir patogus.
  • Apmušalas. Baldą dengiantis audinys turėtų būti vientisas, be jokių styrančių siūlelių, prairusių ar pradėjusių irti siūlių. Raštai turėtų būti įausti, o ne atspausdinti – taip jie nenusitrins.
  • Tvirtas karkasas. Jo sutvirtinimas turėtų būti daugybinis, suformuotas naudojant kelis skirtingus metodus – klijus, metalines sąsagas, varžtus.

Įvertinus šiuos aspektus, apsispręsti turėtų būti lengviau.

 

Atkreipti dėmesį į spalvą

 

Žinodami visus kriterijus išvardintus aukščiau. Jau bus lengviau išsirinkti baldą internetu tokiuose parduotuvėse, kaip „Ashley“ baldai, nes žinosite, ką reiškia kiekvienas dalykas aprašytas baldo aprašyme. Tačiau dar vienas dalykas į ką reiktų atkreipti dėmesį – tai baldo spalva. Jei derinate baldus tarpusavyje ir norite, kad jis derėtų prie sienų ar grindų spalvos, turite ieškoti kuo panašesnių atspalvių. Vis gi išlieka tikimybė neatitaikyti baldų spalvą keliais atspalviais.

Renkantis baldus internetu reikia būti atidesniam nei įprastai. Tikimės, kad šie patarimai jums padės apsispręsti pirkti baldus internetu ar fizinėje parduotuvėje. O jei jau pasirinkote pirmąjį variantą atsižvelkite į duotus patarimus.

admin • vasario 10, 2020


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *