Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Degalų įpurškimo tipai

Šiuolaikinių technologijų dėka beveik visos šiandieninės transporto priemonės turi įmontuotus skirtingas degalų įpurškimo sistemas. Tokia įranga gaminama su skirtingais įvesties kiekiais, todėl yra skirtos skirtingoms transporto priemonėms, jų poreikiams. Tam, kad iš šių įvairių sistemų pasirinkti tinkamiausią, svarbu žinoti, kuo yra ypatinga kiekvienas tipas. Tai padės lengviau suprasti, kokį poveikį šie purkštukai turi transporto priemonei ir kaip tai galėtų pagreitinti jos veikimą. Tai taip pat pravers, kaip Salvis.lt pastebi, kai atpažinus tam tikrą gedimą, bus vykdomas purkštukų remontas.

 

Vieno taško arba droselio korpuso įpurškimas

 

Tai paprasčiausias ir vienas ankstyviausių rinkoje pasirodžiusių degalų įpurškimo sistemų. Jis veikia gana paprastai ir patogiai. Į orą prileidžiamas atitinkamas kiekis degalų prieš pat paskirstant juos į atskirus cilindrus. Dėl didelio srauto greičio, purkštukas taip lengvai neužsikemša.

 

Šį renkasi dažniausiai, nes jį lengva prižiūrėti, o taip pat tai nebrangus variantas. Todėl tai daugumai prieinama sistema, ant kurios priežiūros nereikia išleisti tiek daug pinigų. Salvis.lt specialistai pažymi, kad jei kada susidursite su šios rūšies sistemos problemomis, purkštukų remontas brangiai nekainuos – reikės pakeisti tik vieną purkštuką.

 

Paskirstytas įpurškimas

 

Kaip nurodo pavadinimas, tokia įpurškimo sistema turi skirtingas degalų įpurškimo jungtis. Kiekvienas transporto priemonėje esantis cilindras turi atskirą įpurškimo antgalį. Toks dizainas leidžia švariam orui patekti per pagrindinį kolektorių, o jis nukreipiamas į kiekvieną cilindrą. Tokios sistemos padeda išlaikyti geriausią įmanomą degalų ir oro santykį.

 

Tiesioginis įpurškimas

 

Tokio tipo įpurškimas pagrįstas paprastu degalų įpylimo tiesiai į cilindrą principu. Tai naujausias, ganėtinai populiarus įpurškimo būdas, naudojamas daugumos garsių ir gerai žinomų automobilių prekių ženklų.

 

Degalų įpurškimas yra itin tikslus, todėl tokia sistema padeda sumažinti degalų sąnaudas. Salvis.lt pastebi, kad taip pat jam reikalinga minimali priežiūra – taip užtikrinamas maksimalus patogumas, o purkštukų remontas tampa retenybe.

 

Štai ir keli degalų įpurškimo tipai, populiarūs skirtingose transporto priemonėse, tiesiog tereikia pasirinkti sau tinkamiausią. Būtinai atsižvelkite į savo transporto priemonę, jos poreikius, nes degalų purkštukai turi lemiamą vaidmenį gerinant Jūsų automobilio eksploatacines savybes.

admin • balandžio 4, 2020


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *