Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Dovanų pakavimo idėjos

Artėjant gražiausioms metų šventėms, dauguma jau pradeda galvoti apie dovanas. Kartais jų reikia nupirkti arba pagaminti išties nemažai, o tai užima nemažai laiko. Be to, svarbu pasirūpinti ir papildomomis priemonėmis. Vienos iš jų – pakavimo prekės. Taigi, kokias jas pasirinkti, norint sukurti originalią dovaną?

Pakavimo popierius

 

Tikriausiai pats universaliausias variantas, kurį galima panaudoti įvairaus dydžio dėžutėms supakuoti – dovanų popierius. Galima pasirinkti kokį tik norite jo spalvą ir raštą. Kalėdinėms dovanos rekomenduojama išbandyti tamsiai žalią raudoną, mėlyną, auksinį ar baltą su mažomis žvaigždutėmis ar kitais paveikslėliais popierių. Kaip jau buvo minėta prieš tai ši priemonė labai universali – poreikiui esant iš jos galima pagaminti ir dovanų maišelį arba kaspinėlį.

Dovanų maišeliai

 

Dar vienas populiarus pasirinkimas – dovanų maišeliai. Jų privalumas yra tas, kad papildomai nereikia pirkti dėžutės. Į juos patogu sudėti nestandartinių formų daiktus (apvalius, daugiakampius ir pan.). Priklausimai nuo to, svarbu įsigyti tinkamo dydžio maišelį. Šios pakavimo prekės taip pat gali būti įvairiausių spalvų ir raštų. Jei norite minimalistinio varianto, rekomenduojama apsvarstyti vienspalves priemones. Tiems, kurie mėgsta prabangą, turėtų patikti blizgantys, įmantriais raštais puošti maišeliai.

Laikraščiai ir žurnalai

 

Ieškantiems kažko itin originalaus, dovanų pakavimui verta panaudoti senus laikraščius ir žurnalus. Jei dar nesate to bandę, galbūt vertėtų pamėginti? Rezultatas dažniausiai būna išties džiuginantis. Tokios priemonės papildomai nekainuoja, be to, sunaudojama sena makulatūra.

Papildomos priemonės, kurios praverčia

 

Pakuojant dovanas praverčia ir tokios priemonės kaip lipni juosta ir įvairūs kaspinėliai. Pastarųjų spalva dažniausiai derinama prie anksčiau aptarto popieriaus arba maišelio. Tokios pakavimo prekės suteikia dovanai daugiau žavesio, be to, prie jo galima pririšti ir nedidelį atviruką. Tai maloni smulkmenėlė, kuri nudžiugina ir yra puikus būdas dėmesiui parodyti.

Galbūt ir jūs jau pradedate galvoti apie kalėdines dovanas? Tuomet, kodėl gi nepasinaudojus šiais patarimais. Internetinėje svetainėje galima rasti didelį pakavimo priemonių pasirinkimą. Užsisakykite norimo dizaino maišelius ar patvarią lipnią juostą internetu. Tai galite padaryti nors ir dabar.

admin • spalio 24, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *