Patarimai namams ir laisvalaikiui

spinta lova, egzotiški namai, palmės
0

Egzotika namuose: kaip ją sukurti?

Atostogos – tai, kad patinka daugeliui. Jų metu atsipalaiduojama, pailsima. Viena iš dažniausių jų krypčių – egzotiški ir šilti kraštai. Tikriausiai kiekvienas bent kartą pabuvojęs tokioje vietoje nori ten sugrįžti. Verta paminėti, kad tokią aplinką galima susikurti ir namuose, tiesiog reikia pasitelkti tam tikras detales (natūralios dekoracijos) ir baldus (spinta, lova, staliukas ir pan.).

Įneškite gyvybės

 

Įvairūs kurortai dažnai neatsiejami nuo palmių. Ten jos gali būti itin įspūdingos ir didelės. Savo namuose jas taip pat galima pritaikyti – žinoma, pasirenkant atitinkamą dydį. Ne tik palmės, bet ir kiti žali augalai suteikia namams gyvybės ir žavesio. Taip pat jie valo ir patalpų orą.

Natūralios dekoracijos

 

Kai kurios kambario dekoracijos gali visiškai nieko nekainuoti. Jei buvote išvykę, ar dar tik planuojate vykti į atostogas šiltuose kraštuose, galite prisirinkti kriauklių. Jos atrodo itin patraukliai ir padeda sukurti išskirtinį interjerą. Pasitelkus vaizduotę galima sukurti įvairias žvakides ar kitokius dekoro elementus.

Žemiškų spalvų baldai

 

Natūralios medžio spalvos spinta, lova miegamajame – tai, kas priartina prie gamtos. Rekomenduojama rinktis itin paprastų, nesudėtingų konstrukcijų, kartais ir transformuojamus baldus. Geriausia eksperimentuoti su jų tekstūromis (natūralūs medienos raštai ir pan.).

Kalbant apie baldų spalvas, jas galima rinktis tiek šviesesnes, tiek tamsesnes. Patariama vengti itin blizgių ir nugludintų paviršių. Nelygumai ir netobulumai – tai, kas padeda sukurti išskirtinį interjerą.

Ryškių spalvų detalės

 

Tam, kad namai atrodytų išties egzotiškai, verta pasitelkti ryškiaspalves detales. Svetainėje tai gali būti kilimas (sodriai geltonas, žalias ar mėlynas), taip pat augalų raštais dekoruotos užuolaidos ir pan. Virtuvėje galima panaudoti ir spalvotus, gyvūnų ar taip pat augalų raštais puoštus indus. Taip kiekvienas valgymas gali pati nepaprastu malonumu.

Tam, kad miegamojo baldai, tokie kaip spinta, lova ir pan., atrodytų verta panaudoti ryškią patalynę. Išsirinkti sau labiausiai patinkančią gali kiekvienas.

Norite sukurti egzotiką savo namuose? Pasinaudokite šiais patarimais – jie gali būti išties naudingi. Natūraliai atrodantys baldai, dekoracijos iš gamtos, žali augalai ir ryškios detalės yra tai, ko reikia norint suteikti namų erdvei gyvybės.

admin • birželio 26, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *