Patarimai namams ir laisvalaikiui

Deutz-Fahr, Deutz-Fahr varikliai, variklių remontas
0

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis traktorių?

Technologinė pažanga jau ilgą laiką nenustoja stebinti – per paskutinį šimtmetį ir daugiau atsirado galybė išradimų ir priemonių, skirtų žmogaus gyvenimui ir darbui palengvinti. Turbūt neapsiriksime teigdami, jog žemės ūkis – sudėtingas, daug laiko ir įdirbio reikalaujantis sektorius, kuriame rankų darbą pakeisti mechanizmais yra ne prabanga, o tiesiog būtinybė. Traktoriai – neatsiejama ūkyje reikalingos technikos dalis, be kurios šiandien savo kasdienybės neįsivaizduoja daugelis ūkininkų. Pateiksime keletą patarimų nusprendusiems įsigyti šią pagalbinę transporto priemonę.

Įvertinkite reikiamos apdirbti žemės plotą ir darbus

Nuo to, kokį plotą traktoriui teks apdirbti ir kokie darbai dominuos, dažniausiai priklausys ir traktoriaus pasirinkimas. „Šalvis“ atstovų teigimu, į jų servisą neretai pristatomi traktoriai, kurie buvo nepritaikyti atliekamiems darbams. Pavyzdžiui, „Deutz-Fahr“ savo pasiūloje turi įvairių, skirtinga galia ir funkcijomis pasižyminčių traktorių, todėl išsirinkti tinkantį būtent Jūsų ūkio reikmėms tikrai įmanoma.

Atsižvelkite į galimų priedų poreikį

Ar dažniausiai bus atliekami derliaus nurinkimo, vagojimo ar kiti darbai? Traktoriai gali turėti skirtingus priedų prikabinimo mechanizmus, todėl reikia atkreipti dėmesį į jų poreikį ir pritaikymo galimybę. Taip išvengsite papildomų neplanuotų išlaidų.

Apsvarstykite savo finansines galimybes

Turimas biudžetas – vienas labiausiai pasirinkimą ribojančių arba išplečiančių aspektų. Neretai žmonės renkasi pernelyg pigius arba pačius brangiausius modelius. „Deutz-Fahr“ puikiai suderina kainą ir kokybę, todėl pažangius ir šiuolaikiškus traktorius galima įsigyti patraukliomis kainomis. „Šalvis“ atlieka autorizuotą šio prekės ženklo gaminių servisą ir garantinę priežiūrą.

Įsitikinkite, kad valdyti traktorių bus patogu

Jeigu traktoriumi reikės naudotis dažnai ir ilgus laiko periodus, apsvarstykite galimybę įsigyti traktorių su automatine pavarų dėže – darbas tuomet bus paprastesnis, mažiau varginantis. Mechaninė pavarų dėžė, žinoma, nėra blogas pasirinkimas, jei esate pasiryžę pavaras perjunginėti patys. Karštomis vasaros dienomis ar šaltais rudens rytais dirbti gali būti nelengva, todėl pagalvokite apie oro kondicionierių ir šildytuvą. Žinoma, šie priedai gali kiek padidinti galutinę traktoriaus kainą, tačiau leistų dirbti gerokai patogiau.

Nepamirškite garantinio aptarnavimo

Nežinomi gamintojai gali pasiūlyti pigesnius traktorius, tačiau atsiradus gedimui gali kilti problemų su reikiamų dalių pasiekiamumu ir taisymu. „Šalvis“ yra oficialus „Deutz-Fahr“ bei kitų gamintojų atstovas Lietuvoje, todėl remontas bus atliekamas originaliomis, iš gamintojo gautomis dalimis. Tai leis ženkliai sumažinti servise praleistą laiką ir ilgam neatidėlioti svarbių darbų.

admin • kovo 13, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *