Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Įvairesnis atšvaitų panaudojimas

Pagrindinė priemonė greičiau pastebėti tamsiuoju paros metu kelkraščiu einantį žmogų yra atšvaitai, o vis labiau populiarėja įvairiausi atšvaitai su logotipu. Šie tampa ne tik būdu apsaugoti savo gyvybę ir būti pastebėtiems vairuotojų, bet ir kaip stiliaus detalė, ar būdas reklamuoti savo įmonę. Pateikiame tris idėjas, kaip panaudoti atšvaitus.

 

1. Tamsiuose keliuose

 

Kiekvienais metais tragiškai auto įvykiuose žūsta labai daug žmonių. Amžius labai įvairus, nuo mažamečių vaikų iki garbaus amžiaus senjorų, o skaudžiausia būna išgirsti apie avarijose žuvusius, jaunus žmonių, kurie neturėjo jokio šviesą atspindinčio aksesuaro. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl įvyksta auto įvykiai yra per vėlai pastebėti pėstieji, nes šie labai dažnai neturi jokių atšvaitų. Prastoms oro sąlygoms vis labiau įsivyraujant Lietuvoje matomumas tampa dar sudėtingesnis dėl lietaus, rūko, ar kitų sudėtingų oro sąlygų, o atšvaitai gali padėti einantį žmogų pastebėti iš daug toliau.

 

2. Vakarėlio akcentui

 

Atšvaitai su logotipu gali tapti vakarėlį pagyvinančia detale. Mėgstantiems išsiskirti ir atkreipti kitų dėmesį tampa vis sunkiau. Modernioje visuomenėje, esant visoms galimybėms ne tik sukurt kažką savo, bet ir atsisiųsti norimą daiktą iš kito pasaulio kampelio nėra taip sudėtinga, tereikia kelių mygtuko paspaudimų ir palaukti, kol norima prekė pasieks namų pašto dėžutę. Atšvaitų, kaip aksesuarų, populiarinimą pradėjo įžymybės šiuos dėvinčios ant raudonojo kilimo, į įvairius Holivudinio lygio vakarėlius. Taip pat, vis daugiau madų namų pristato drabužius juose jau turinčius, ar pritaisytus atšvaitus. Todėl užsidėjus atšvaitą prieš einant į naktinį klubą, draugų rengiamą vakarėlį, ar kitą daug šviesų turinčią erdvę – neišvengsite dėmesio.

 

3. Reklamai

 

Daugelis įmonių stengiasi įvairiais būdais platinti savo siūlomas paslaugas, ar prekes. Atšvaitai su logotipu yra dar viena galimybė tai padaryti, nes atšvaitas apskritai yra naudingas daiktas, ypač prasidėjus rudeniui, kai vis greičiau temsta, o gatvėse ir pėsčiųjų perėjose mažėja apšvietimo. Sukūrę atšvaitą su savo įmonės logotipu turėsite daugiau šansų būti pastebėtiems.

 

Kūrybiškumas pravers visose gyvenimo srityse, net ir tokį paprastą bei niekuo neypatingą daiktą, kaip atšvaitas, galima panaudoti įvairiuose dalykuose. Nepamiršite, kad atšvaito ir savo augintiniams, taip sulauksite dar daugiau praeivių aikčiojimų, o augintiniui pabėgus užtikrinsite, kad jis bus pastebėtas vairuotojų.

admin • spalio 10, 2018


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *