Patarimai namams ir laisvalaikiui

platforminės basutės, moteris, pajūrio miestas
0

Ką pasiimti į kelionę pajūrin?

Kelionė prie jūros – tai be galo smagus planas. Tačiau užmojui įgyvendinti reikia tam tikro pasiruošimo. Svarbu pasirūpinti ne tik nakvynės vieta, tuo, ko prireiks ilgos kelionės metu, bet ir įvairiais daiktais atvykus. Blogai susikrovusios lagaminą tiesiog turėsite apsipirkti vietoje, neplanuotai išleisti daug pinigų arba tiesiog visą laiką kęsti diskomfortą. Tai – blogos nuotaikos garantas. Tad platforminės basutės, pledas, kremas nuo saulės – ko reikės dar?

Reikmenys nakvynei

Jei apsistosite viešbutyje, vargu, ar ko nors labai trūks. Paprastai kambaryje būna ir higienos reikmenų, ir rankšluosčių. Prireikti gali nebent plaukų džiovintuvo. Tačiau jei nakvosite apartamentuose ar svečių namuose, hostelyje, tuomet reikės pasistengti. Prireiks ne tik naktinių drabužių, chalato, bet ir šampūno, prausiklio, makiažo priemonių, kremų ir panašiai. Taip pat niekuomet nepamirškite dantų šepetėlio ir pastos – jie labai retai kur būna, ypač Lietuvoje.

Tinkama avalynė

Avalynės pasirinkimas turėtų priklausyti nuo to, kokiu oru, kuriam laikui važiuojate prie jūros ir ką planuojate veikti. Pavyzdžiui, jei laukia žygis, verta su savimi turėti sportbačius ar dar geriau – specialius žygio batus. Jei didžiąją dalį laiko tiesiog vaikštinėsite mieste, pravers žavios platforminės basutės, espadrilės, žemakulniai batukai. Jei lauks liūtys, nenusiminkite – tereikės gerų guminių batų.

Tinkami drabužiai

Paprastai pasirinkti drabužius daugeliui moterų yra sunkiausia. Juk variantų tiek daug – ir kelnės, ir džinsai, ir šortai su bridžais, ir suknelės, sijonai, tunikos, marškinėliai ir palaidinės… Suprantama, kad viso spintos turinio nesusivešite. Tad atsirinkti tai, kas iš tiesų reikalinga – tiesiog būtina.

Kad ir koks oras lauktų, visuomet su savimi pasiimkite šiltą megztuką ilgomis rankovėmis. Liūtis ar tiesiog atvėsęs vakaras gali kelti diskomfortą, ir megztukas tokiu atveju labai pravers. Taip pat reikalingos ir kelios marškinėlių, kelnių, sijonų poros – na, nebent keliaujate vos vienai parai. Pasistenkite, kad drabužiai ir avalynė, pavyzdžiui, platforminės basutės, kuo labiau derėtų. Tokiu atveju neužtruksite apgalvodamos, ką rengtis.

Kai turėsite šiuos daiktus, teliks pasirūpinti įvairiomis rezervacijomis, maistu, dokumentais ir pinigais. Tad apgalvokite įvairias aplinkybes, pasidomėkite orų prognoze ir leiskitės į poilsį.

admin • gegužės 22, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *