Patarimai namams ir laisvalaikiui

cirkonio keramika, implantai, dantų implantacija
0

Ką reikia žinoti apie cirkonio keramiką ir jos implantus?

Cirkonio keramika buvo atrasta dar 1789-aisiais vokiečių chemiko Martino H. K. Cirkonio, tačiau tik praėjus daugiau nei dviem šimtams metų nuo medžiagos atradimo buvo atlikti tyrimai kurie parodė, kad cirkonis turi itin gerą biosuderinamumą su žmogaus organizmu. Dėl to netrukus buvo pradėti gaminti dirbtiniai sąnariai iš cirkonio, o kiek vėliau pradėta gaminti ir dantų protezus. Šiais laikais cirkonis yra nepakeičiamas odontologijos srityje ir neabejotinai yra vienas iš geriausių dantų protezavimo pasirinkimų.

Cirkonio keramikos privalumai

Siekiant sukurti kuo realistiškiau atrodančius dantų protezus cirkonio keramika yra pats geriausias pasirinkimas. Protezo konstrukcija kuriama skaitmeninės technologijos būdu užtikrina, kad bus sukurta itin tvirta ir tanki cirkonio konstrukcija. Taip apdirbtas cirkonis laikui bėgant nepraranda savo spalvos, struktūros ir kitų savybių. Negana to, kompiuterine programa galima sukurti itin tikslius protezus kurie nepriekaištingai prisitaikys prie Jūsų dantų audinių, dėl ko ženkliai sumažės antrinio karieso tikimybė, nesirinks apnašos ir protezai tarnauja kur kas ilgiau nei tradiciniai metaliniai protezai.

Tarsi tikri dantys

Darant cirkonio keramikos protezus galima išgauti gausią spalvų paletę, kad protezo spalva bus idealiai priderinta ir neišsiskirs iš jūsų dantų. Taipogi tamsus, šviesą sugeriantis metalas naudojamas daugelio keramikinių protezų gamyboje nėra naudojamas, kai dirbama su cirkonio keramika, tad įdėjus šiuos protezus neliks juodo kraštelio ties dantenomis, kurio taip nemėgsta odontologijos klinikų pacientai. Be jokios abejonės cirkonio keramikos protezai atrodo natūraliau nei bet koks kitas protezų pasirinkimas ir net patyrusiems specialistams bus sunku atskirti jūsų tikrus dantis nuo cirkonio keramikos protezo.

Negana to, kad su naujais protezais Jūsų šypsena atrodys nepriekaištingai, bet jie taipogi pagerins Jūsų kramtymo funkciją, išlygins dėl dantų nebuvimo atsiradusias veido raukšles ir bus pašalinti visi kiti dėl dantų nebuvimo atsiradę trūkumai. Šių protezų gamyboje naudojama nedaug keramikos sluoksnių, dėl ko ženkliai sumažėja nuskilimų rizika. Cirkonio keramika yra lengva ir tvirta medžiaga, dėl to cirkonio protezai yra ilgalaikis pasirinkimas ir gali sėkmingai tarnauti ne vieną dešimtmetį. Tai geras pasirinkimas, kai dantų tiesinti ar taisyti jau nebeįmanoma.

admin • balandžio 19, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *