Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Ką reikia žinoti apie draudimą

Daugelis nori užtikrinti finansinį saugumą sau ir savo šeimai. Plačiai žinoma, kad draudimas gali tam padėti ir sukurti tvirtą finansinį planą, jei kažkas atsitiks. Tačiau dažnai nepagalvojame apie riziką ir netikėtus incidentus, kurie gali užklupti netikėtai. Jie gali paveikti ne ti namiškius, bet ir privatų turtą, automobilį, augintinius ir net brangius pirkinius. Todėl norint to išvengti, kiekvienam asmeniui turėtų būti aktualūs įvairūs draudimo pasiūlymai. Atsitikus nelaimei, jie gali žymiai padėti finansiškai. Žemiau pateikiami skirtingi draudimo planai.

 

Asmens draudimas

 

Jis yra skirtas užtikrinti finansinę paramą traumos atveju. Pritaikomas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams bei moksleiviams. Taip pat jį dažnai reknkasi dirbantys fizinį darbą su padidinta rizika. Tai yra tie žmonės, dirbantys fizinius darbus statybose, automechanikos servisuose ir panašiai.

 

Žmogus apsaugomas įvairiais atvejais: laisvalaikiu, važiuojant motociklu, susirgus infekcine liga, patyrus sunkius sužalojimus, arba smulkias traumas. Toks draudimas galioja visame pasaulyje, o asmuo apsaugomas 24 val. per parą.

 

Kelionių draudimas

 

Tokio tipo draudimo pasiūlymai skirti keliautojams, siekiantiems apsisaugoti nuo galimų netikėtų medicininių išlaidų kelionės metu. Suteikiama pagalba visame pasaulyje nelaimingo atsitikimo atveju. Suderinamas būtinasis gyddymas, organizuojamas transportavimas jei to reikia. Tai apima ir būtinąsias odontologo paslaugas, gelbėjimo paslaugas (apsirūpinama apdraustojo suradimu ir gelbėjimu), ir išmokas traumų atvejais.

 

Augintinių draudimas

 

Apdraudžiami šunys ir katės nuo nenumatytų išlaidų, susijusių su jų gydymu veterinatijos klinikose. Taip pat pasirūpinama išlaidomis, susijusiomis su augintinio padaryta žala trečiųjų asmenų sveikatai. Į šiuos planus įtraukiamos:

 

  • chirurginio gydymo,

 

  • operacijų,

 

  • onkologinio gydymo,

 

  • pilvo, žarnyno ir skrandžio susirgimų,

 

  • oftamotologijos išlaidos.

 

Šį draudimą galima įsigyti veterinarijos klinikose, nereikia papildomai kreiptis į draudimo bendrovę.

 

Pirkinių draudimas

 

Tokie draudimo pasiūlymai apdraudžia įsigytus pirkinius nuo sugadinimo, sunaikinimo ir vagystės. Taip pat kartu galima pratęsti daikto garantinio aptarnavimo terminą. Atsitikus draudžiamajam įvykiui, pirkinys suremontuojamas arba pakeičiamas tokiu pačiu ar analogišku nauju daiktu. Jis galioja visame pasaulyje, netaikomi jokie pirkinio nusidėvėjimo atskaitymai.

 

Be šių draudimo tipų, dar yra aktualus privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas bei savanoriškas KASKO automobilio draudimas. Jie yra pravartūs visiems, norintiems apsaugoti savo šeimą ir svarbų turtą. Jie suteikia būtiną finansinę pagalbą nelaimės atveju, todėl rekomenduojama apsidrausti.

admin • sausio 18, 2020


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *