Patarimai namams ir laisvalaikiui

motociklo draudimas, draudimas internetu, prabangus motociklas
0

Ką verta žinoti prieš pradedant vairuoti motociklą?

Motociklo vairavimas – tai ne tik smagi, bet ir labai atsakinga veikla. Tai darant reikalingas itin didelis budrumas ir geri įgūdžiai, kurie tikrai neįgaunami per dieną. Ką vertėtų žinoti kiekvienam, jau turinčiam šią transporto priemonę ir planuojančiam laikytis teises?

Ko dažniausiai reikia

 

Motociklo draudimas – tai, kuo privalote pasirūpinti net ir tada, jei juo važiuojate dar tik aikštelėje. Visgi, savarankiškos treniruotės dar ne viskas – tam, kad išlaikytumėte teises reikia kur kas daugiau. Visų pirma, prieš tai svarbu gauti sveikatos pažymą ir išklausyti pirmosios pagalbos kursą. Visą procesą apima vairavimo teorijos egzaminas, 10 akademinių valandų, nuvažiuotų vairavimo mokykloje, ir praktinis egzaminas.

Kaip pasiruošti teorijos egzaminui

 

Kaip ir laikant automobilio teises, visų pirma, svarbu išlaikyti teorinį egzaminą. Tam, kad tai padaryti būtų kuo lengviau, patariama gerai išmokti kelių eismo taisykles ir kitą reikalingą vairavimo teoriją. Reikalingą medžiagą dažniausiai suteikia pačios mokyklos. Jei turite papildomų klausimų, pavyzdžiui, kada reikalingas motociklo draudimas, visada galite kreiptis į šias paslaugas teikiančias įmones.

Bene efektyviausias būdas pasiruošti teorijos egzaminui – KET tekstų sprendimas (tai patogu daryti internetu). Siekiant įsisavinti visą reikalingą informaciją, rekomenduojama atidžiai perskaityti po klausimais pateiktus paaiškinimus, kurie padeda geriau suprasti eismo taisykles. Tam, kad būtų galima registruotis teorijos egzaminui, testą reikia išlaikyti mažiausiai 90 proc.

Paskutinis žingsnis – praktinis egzaminas

 

Laikant praktinį važiavimo motociklu egzaminą visų pirma svarbu gerai atlikti tam tikrus veiksmus aikštelėje. Dažniausiai tai: lėta ir greita gyvatėlė, lėta aštuoniukė, taip pat lėtas važiavimas tiesia linija, greitas kliūties pavažiavimas, sustojimas ties „Stop“ linija, išvažiavimas iš garažo ir pan. Sėkmingai perėjus šias užduotis, važiuojama į gatvę. Verta žinoti, kad laikant praktinį egzaminą, patiems reikia turėti šalmą, apsaugas, specialius batus, o kartais net ir visą aprangą.

Motociklo draudimas – tai, kas tikrai pravers kelyje. Jei jau turite savo transporto priemonę ir ruošiatės laikytis jos teises, verta atsižvelgti į šiuos patarimus. Juk geri įgūdžiai ir saugumas yra labai svarbūs kelyje.

admin • rugsėjo 17, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *