Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Kaip atskirti, ar Ray Ban akiniai originalūs

Vardiniai, populiarių dizainerių kuriami drabužiai, baldai, akiniai ir daugiau turi tam tikrą prabangos žavesį, todėl daugelis nori įsigyti būtent tokius daiktus. Tačiau dėl to, kad jie gaminami įžymių kompanijų, šie neretai pasižymi itin aukštomis, ne visiems prieinamomis kainomis. Tada atsiranda daug įvairių žmonių, kurie nori pasinaudoti šiais vardais, iš to pasipelnyti. Taip į apyvartą patenka daug imitacijų, kitaip dar žinomų kaip „padielkos“. Ray Ban akiniai, deja, nėra išimtis, todėl norėdami įsigyti originalius, reikėtų atsižvelgti į kelis atskiriamuosius ženklus.

 

Kokybė ir apdaila

 

Originalūs šios firmos akinių rėmeliai nuo saulės gaminami rankomis Italijoje, todėl jie pasižymi aukštos kokybės medžiaga ir apdaila. Paimkite turimą variantą ir atidžiai apžiūrėkite. Ar jie jaučiasi kokybiški? Kaip atrodo apdaila aplink kojelių sujungimus? Tikri firminiai akiniai, tokie kaip „Wayfarer“, nėra gaminami pagal formą, jie išpjaunami iš aukštos kokybės acetato bloko ir nušlifuojami rankomis.

 

Jie neturi turėti siūlių ar šiurkščių jungčių pačioje medžiagoje. Jei nėra galimybės patiems įvertinti, apžiūrėti gaminį, verčiau jo nepirkti.

 

Lęšiai

 

Visi Ray Ban akiniai pasižymi itin puikiais stikliniais lęšiais. Atsargiai bakstelkite, kad pajustumėte, ar jie pagaminti iš stiklo. Klastotės labai retai naudoja šią medžiagą. Jei tai ne stiklas, nepanikuokite, kai kurie naujesni dizainai naudoja kitas medžiagas. Tada verta patikrinti logotipą.

 

Originalūs lęšiai turi balta spalva išgraviruotus „RB“ simbolius ant vieno, o „Ray Ban“ ant kito. Klastotėse jų trūks arba jie bus nekokybiški. „RB“ užrašas turi būti įrėžtas, aiškus, neuždažytas.

 

Vyriai

 

Originalai turi sidabrinės spalvos septynių statinių vyrius. Tai reiškia, kad ši detalė turi septynias sujungimo kilpas, pro kurias praeina varžtas. Tokios kokybės vyriai retai kada randami klastotuose akiniuose nuo saulės. Pats mechanizmas tvirtinamas prie acetato rėmo su dviem metalinėmis kniedėmis priekyje ir dviem šone.

 

Žinoma, kiti autentiški Ray Ban akiniai turės skirtingus vyrius, tačiau visada patikrinkite, ar jie atrodo kokybiški. Jei rėmas pagamintas iš acetato, tada vyriai turi būti tinkamai įterpti į rėmą, o ne priklijuoti ar įdėti į išlydytą plastiką.

 

Jei vis dar turite abejonių dėl pasirinktų šios firmos akinių autentiškumo, tiesiog susisiekite tiesiogiai su firma arba pasiklauskite konsultantų optikos salone. Nors šis vadovas gali padėti atskirti daugumą klastočių, tam tikrais atvejais, čia paminėtų punktų neužtenka.

admin • kovo 3, 2020


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *