Patarimai namams ir laisvalaikiui

puodeliai su logotipu, darbuotojai, žinomumas
0

Kaip darbuotojai didina įmonės žinomumą?

Kad verslas vystytųsi sėkmingai, įmonės turi aktyviai reklamuoti savo veiklą ir pritraukti klientus. Dažnai už įvairią reklamą mokami nemaži pinigai. Žinoma, tai atsiperka ir duoda naudos, tačiau egzistuoja ir kitokia – pigesnė – reklama, apie kurią retai kas pagalvoja. Už šią reklamą atsakingi darbuotojai, kurie patys, suprasdami tai arba ne, didina įmonės žinomumą.

Įmonės atributika – matoma visur

 

Jeigu turite daiktų su įmonės logotipu, jie gali tapti puikia reklamos priemone. Ypač, jeigu daiktus naudoja darbuotojai. Marškinėliai, megztiniai, atšvaitai, puodeliai su užrašu – jie būna puikiai pastebimi aplinkinių. Svarbiausia, kad jeigu darbuotojams patinka įmonė, kurioje dirba, jie dažnai su malonumu šiuos daiktus dėvi, naudoja ir nebijo parodyti kitiems.

Darbuotojai, turėdami ir naudodami įmonės atributiką, parodo kitiems, kad darbu yra patenkinti ir savo įmone didžiuojasi. Kiti tai matydami taip pat susidaro gerą nuomonę apie įmonę. Tai didelis pliusas verslui. Labai tikėtina, kad žmogus, pamatęs darbuotoją su įmonės daiktais, rinksis ne kitos, o būtent šios įmonės paslaugas. O jeigu bus matomas darbo pasiūlymas, tai su dideliu užsidegimu norės įsidarbinti ir tapti komandos nariu.

Darbuotojai papasakoja daugiausiai

 

Ne paslaptis, kad jeigu bandoma pasidomėti apie įmonę, darbo sąlygas joje arba teikiamas paslaugas, stengiamasi susisiekti su darbuotojais. Dažnai ieškoma dirbančių draugų ar pažįstamų, kurie pasakytų ne tik darbo pliusus, bet ir minusus.

Tokiu atveju gali padėti ne tik pasakojimai, bet, pavyzdžiui, puodeliai su užrašu. Darbuotojas gali pakviesti pažįstamą papasakoti apie darbą arba paslaugas. O jeigu dar padaro kavos į puodelį su įmonės logotipu, svečias jau iš anksto gali susidaryti gerą pirminę nuomonę.

Žinoma, pirmiausiai reikėtų užtikrinti, kad darbuotojai galėtų atsiliepti apie įmonę tik gerai, o tai galima pasiekti suteikiant puikias darbo sąlygas ir reikmenis. Jeigu sąlygos tikrai geros, darbuotojai patys norės papasakoti, kaip darbo metu jaučiasi gerai ir noriai atlieka visas užduotis.

Plėstis ir žinomumą kelti norinti įmonė privalo turėti gerą reputaciją, o ją užtikrinti gali ne tik geros kokybės teikiamos paslaugos, bet ir darbuotojai. Todėl svarbu užtikrinti, kad darbo metu jie jaustųsi puikiai ir į darbą keliautų noriai. O tokios papildomos smulkmenos kaip marškinėliai, tušinukai ar puodeliai su užrašu dar papildomai pridės naudos.

admin • vasario 12, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *