Patarimai namams ir laisvalaikiui

nestandartiniai baldai, vonios interjeras
0

Kaip įrengti pribloškiančią vonią?

Vonia yra ta vieta, kur po visų dienos darbų trokštame bent truputį atsipūsti. Tam reikalinga jauki ir išvaizdi aplinka, kurioje būtų malonu ir pasilepinti vonia ilgiau. Vis dėlto neužmirškite, kad vonia turi ir reprezentacinę funkciją – todėl rinkitės tokius baldus, kurie būtų patrauklūs, dailūs. Rengiant vonią itin praverčia nestandartiniai baldai, kadangi būtent ši erdvė namuose dažniausiai būna ne itin didelė. Pateikiame pagrindinius patarimus, kaip įrengti vonią, kuri būtų maloni ilsėtis tiek jums, tiek jūsų svečiams.

Tinkamai parinktos medžiagos

Vonia, tai ta vieta, kurioje kaupiasi drėgmė. Žinoma, ji turi būti patikimai vėdinama, tačiau turite imtis ir kitų apsaugos priemonių – rinkitės tik tokią dangą, kurioje nebūtų linkęs kauptis pelėsis, ji būtų lengvai prižiūrima. Tas pats galioja ir kitoms medžiagoms – dušo užuolaidoms, baldams. Geriausia įsigyti tokius, kurie yra pritaikyti didesnei drėgmei ir po kiek laiko nepradėtų lupinėtis. Kad ir ką besirinktumėte, ar tai būtų nestandartiniai baldai ar plytelių klijai, pasidomėkite, ar šie produktai yra atsparūs drėgmei.

Spalva

Spalva lems jūsų vonios kambario vizualų dydį. Jeigu jūs siekiate sukurti prabangią aplinką, itin madingas pasirinkimas – marmuriniai stalviršiai, derinti su paauksuotais ar pasidabruotais kraštais. Prieš šio interjero taip pat puikiai tiktų korio formos plytelės, margintos marmuro arba tamsesniu raštu. Tiek tradiciniame vonios interjere, tiek modernesniame dažniausiai šviesios spalvos, ypač balta yra derinama su tamsesne, pilka, mėlyna. Vonios kambarys turėtų būti raminanti erdvė, todėl nevertėtų persistengti su spalvos margumynais. Vis dėlto tikrai galite žaisti su tekstūra.

Tekstūra

Vonios plytelės ar nestandartiniai baldai gali išsiskirti dėl ypatingos tekstūros. Modernesniam vonios įvaizdžiui gali būti taikomos gruoblėto, tarsi netašyto natūralaus akmens tekstūra. Tai itin svarbu tiems, kurie nori, kad jų vonia išsiskirtų natūralumu ir įvaizdžiu – iš tikrųjų, tekstūra gali sukurti itin efektingą stilių. Vis dėlto, jeigu jūsų namų įvaizdis klasikinis, minimalistinis su šiomis kombinacijomis vertėtų nepersistengti.

Išskirtinis akcentas – mozaika

Tie, kurie nori, kad kambario dizainas priverstų aikčioti svečius, siūlome mozaikas. Siekiantiems išskirtinio efekto puikiai tiktų marokietiško stiliaus raštai – sukursite egzotišką ir patrauklų įvaizdį. Mozaika puikiai tinka ir paveikslams sukurti. Tai priklauso nuo jūsų ir įmonės, kurią samdote šiam darbui, išgalių – tai gali būti ir gėlė, ir gamtovaizdis, bet nestandartiniai baldai turi prie mozaikos derėti.

Vonia yra rekreacinė erdvė, todėl nepamirškite ir aksesuarų, pagyvinančių įvaizdį. Jūsų vonios interjeras, kad ir koks įmantrus jis būtų, turėtų sukurti harmoningą interjerą. Pasisemkite idėjų iš katalogų, tačiau nesivadovaukite jomis aklai.

admin • rugsėjo 21, 2018


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *