Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Kaip išdekoruoti vaiko kambarį

Įrenginėjant namus nevalia pamiršti savo mažųjų. Deramai, jaukiau įrengtas vaiko kambarys gali žymiai pakelti šių jaunųjų namiškių nuotaiką ir sukurti idealią aplinką žaisti. Tai turi būti patalpa, kurioje jie jaučiasi saugiai ir patogiai, todėl itin rekomenduojama investuoti į tai daugiau pinigų ir palepinti mylimiausius mažuosius. Tačiau kaip ir daugelis veiklų, tai nėra lengvas darbas, kadangi neretai reikia atsižvelgti ne tik į baldų ir daiktų funkcionalumą, bet ir į vaikelio norus. Vaikiškos lovos, spintelės, staliukai ir kilimėliai turi tikti ir patikti mažiesiems, antraip jie nenorės daug laiko praleisti savo kambaryje. Šiame trumpame gide pateikiami patarimai padės tinkamai išdekoruoti Jūsų vaiko kambarį.

 

Laikykitės paprastumo

 

Kalbant apie mažųjų kambarius, dažniausiai mažiau yra daugiau. Paprastas dekoras ir minimalūs baldai sudarys erdviškumo įspūdį. Taip bus lengviau ir keisti patalpose esančias detales bei baldus vaikui augant.

 

Kuo daugiau suteiksite erdvės mažajam, tuo geriau jie galės išreikšti save ir išsidūkti. Čia jie laisvai užsiims norima veikla, tam netrukdys jokie dideli daiktai. Jei pagrindiniai baldai sustatomi palei sienas, taip pat sumažinamas šansas, kad žaisdamas vaikas netyčia susižeis.

 

Sumaniai išnaudokite erdvę

 

Tam padaryti puikiai tinka specialios vaikiškos lovos, jų komplektai. Juos sudaro ne tik lova, bet ir rašomasis stalas, papildomos lentynos knygoms bei skyreliai susidėti daiktams. Taip sutaupoma vietos kambaryje, kas ypač pravartu mažo išplanavimo patalpoms. Mažieji tada turi viena daugiafunkcę vietą, kurioje gali miegoti ir atlikti darbus, o miegamajame lieka daugiau erdvės žaisti.

 

Žaiskite su spalvomis

 

Nors daugelis tėvelių dažniausiai nori parinkti švelnius, neutralius tonus, vis tiek reikia atsižvelgti į tą faktą, kad tai vaiko kambarys. Jie vis dar vystosi ir mokosi pažinti pasaulį, o spalvos prisideda prie visos pažinimo magijos. Negailėkite išdažyti sienas margomis spalvomis ar apklijuoti raštuotais tapetais. Taip sukursite linksmą atmosferą.

 

Jei vis dėlto pasirenkami neutralūs tonai, tada rekomenduojama žaisti su baldų, dekoracijų spalvomis. Spalvingi daiktai pagyvins kambarį ir bus tiesiog puikūs žaismingi erdvės elementai.

 

Įrengti vaiko kambarį gali būti iššūkis, bet viskas įmanoma. Rekomenduojama palikti mažiesiems daugiau erdvės, o tam gali padėti atitinkamos vaikiškos lovos ir kitos dekoro detalės. Svarbiausia palikti daug vietos jiems žaisti.

admin • vasario 3, 2020


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *