Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Kaip išrinkti tinkamiausią sužadėtuvių žiedą?

Kiekviena moteris turi išskirtinį skonį, todėl jai būtina atitinkamai parinkti sužadėtuvių žiedą. Dažniausias mylimasis nusprendžia nustebinti ją, todėl tenka rinktis pagal tai, kas atrodo tinkamiausią jos skonį ir stilių. Vis dėlto sužadėtuvių žiedai dažnai tampa tikras galvos skausmas, kad taip nenutiktų vertėtų prieš pirkimą pasikonsultuoti:

• Jos piršto dydis. Jei žiedas smuks ar labai spaus, tai gali sugadinti džiaugsmingą nuotaiką, todėl vertėtų iš anksto išmatuoti jos pirštą. Kaip tai atlikti? Pirmiausią vertėtų susirasti žiedus, kuriuos ji turi, vis dėl to tai negarantuoja, kad žiedas tiks. Geriausia paprašyti pagalbos iš šeimos narių, kurie subtiliai galėtų pamatuoti jos pirštą, pavyzdžiui, nusivedus į papuošalų parduotuvę.

 

• Pagalba iš artimųjų gali padėti ne tik su dydžiu, bet ir jos skoniu. Būsimos nuotakos sesė arba mama tikrai žinos, kas jai patinka. Be abejo, galima paprašyti ir artimų draugių, nors būtina jomis pasitikėti, kad paslaptis būtų išsaugota. Sužadėtuvių žiedai  gali būti įvairių rūšių metalų: geltono, rausvo aukso, sidabro ir kitų. Taip pat pasirinkti žiedo stilių: modernų, klasikinį ir panašiai.

 

• Specialistai tirai padės rūpimais klausimais, todėl nevertėtų bijoti klausti jų nuomonės. Jų patirtis ilgesnė šioje srityje, todėl jie duos patarimų, kaip išsiaiškinti dydį ar norimą stilių. Taip pat nepamirškite ir savo nuomonės, kadangi būtent jūs esate artimi su būsima sužadėtinę, vis dėlto kitų patirtis ir klaidos geriausiai padės pasiruošti šiai specialiai dienai.

 

Vieta ir laikas irgi svarbu

 

Priklausomai nuo to, ką mergina mėgsta vertėtų nuspręsti, kur ir kada vertėtų pasiruošti. Lauke ar viduje, vasarą ar žiemą? Padarykite šią akimirką neužmirštamą. Sužadėtuvių žiedai tik viena iš dalių, todėl nevertėtų tik gavus jį įteikti, kadangi visas siurprizas būtų sugadintas. Taip pat nuspręskite, kaip tai norėsite atšvęsti gal su artimaisiais ar tik vieni?

Kai viskas bus nuspręsta, išaušus šventiniai dienai, netaps viskas sudėtinga. Be jaudulio, vis dėlto neapsieinama, tačiau jis gali būti malonesnis nei netinkamo dydžio žiedo problema. O šios dienos tikai vertėtų nesugadinti, kadangi ji dažniausiai būna vienintelė.

admin • kovo 18, 2018


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *