Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Kaip nustebinti kolegas šmaikščiomis dovanomis

Daugeliui žmonių gimtadienis yra svarbi diena, per kurią jie nori būti maloniai nustebinti ir įvertinti savo šeimos, draugų bei bendradarbių. Todėl verta nupirkti kad ir menką smulkmeną ir taip parodyti, kad Jums rūpi žmogus. Artėjant kolegos gimtadieniui, reikia nepamiršti padaryti siurprizą ir jiems – tam daug pastangų ir pinigų nereikia, užtenka net ir tokių paprastų daiktų kaip kepurės su užrašais ar puodukai su šmaikščiais paveiksliukais. Pateikiamos kelios šmaikščios dovanų idėjos, kuriomis galima nustebinti kolegas gimtadienio progą.

 

Saldainiai įdaryti vabzdžiais

 

Nors tai gali pasirodyti šlykštu, daugelyje skirtingų kultūrų vabzdžiai yra įprastas skanumynas, kuriuo mėgaujasi net ir vaikai. O dabar šis gardėsis plinta po visą pasaulį ir pradeda susilaukti didelio populiarumo net ir Vakaruose.

 

Padovanokite šių saldainių drąsiausiems savo kolegoms ir parodykite, kad net ir nemaloniai atrodantis vabzdys išties gali būti valgomas. Šie saldainiai daromi tik iš 100% valgomų vabalų, užaugintų fermose, todėl juos saugu valgyti.

 

Juokinga kepurė

 

Kepurės su užrašais yra dar viena puiki dovana – jas galima dekoruoti kaip tik norima. Todėl rekomenduojama pasirinkti paprastą, vienspalvę kepurę, o užrašą pasirinkti iš randamų spaustuvėje arba pritaikyti prie pačio asmens. „Sunkus pirmadienis“ arba „Šypsokis – rytoj bus dar blogiau“ yra puikūs, klasikiniai užrašai, pakelsiantys bet kokio bendradarbio nuotaiką.

 

Atgal einantis laikrodis

 

Tai smagi dovana kolegoms, kurie biure gerai žinomi kaip pastovūs vėluotojai. Iš pradžių tai pasirodys kaip paprastas priminimas, kad bendradarbis turėtų pasistengti nuo šiol į darbą atvykti laiku, tačiau įsivaizduokite jo nuostabą, kai biure pakabintas šis laikrodis tiksės visai ne į tą pusę.

 

Gigantiškas puodelis

 

Tai itin puikus siurprizas tiems, kurie nuolat sėdi su kavos ar arbatos pilnu puodeliu. Dabar jiems nebereikės taip dažnai vaikščioti į virtuvę – tokie puodeliai pasižymi itin didele talpa. Kaip ir kepurės su užrašais, šie puodeliai taip par yra gera proga užrašyti ant jų kažką juokingo apie pačią kolegą.

 

Šios šmaikščios dovanos garantuotai pakels ir gimtadienį švenčiančio bendradarbio nuotaiką, ir jį sveikinančio darbo kolektyvo. Maloniai ir linksmai nustebinti kolegą per gimtadienį nėra sunku.

admin • gruodžio 16, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *