Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Kaip prižiūrėti save po veido patempimo operacijos

Ritidektomija gali pagerinti ryškiausius veido ir kaklo senėjimo požymius, atsirandančius dėl gravitacijos, streso ir saulės poveikio. Į procedūrą įeina odos ir riebalų pertekliaus pašalinimas, raumenų tempimas ir veido bei kaklo odos nusausinimas. Rekomenduojama visus savo lūkesčius aptarti su veido plastikos chirurgu, tačiau reikia atsiminti, kad jie yra gydytojai, o ne magai. Veido patempimas gali žymiai atjauninti veidą, tačiau norėdami sulaukti norimų rezultatų, turite atitinkamai prižiūrėti save ir savo veidą po tokios procedūros. Žemiau pateikiami patarimai, kaip tai padaryti.

 

Poilsis

 

Tikriausiai po operacijos turėsite pasiimti 1 arba 2 savaites atostogų. Žinoma, tai priklauso nuo to, kokį darbą dirbate, kaip jaučiatės ir ar norite į jį grįžti dar nespėjus visiškai pasveikti. Bent 3 savaites venkite įtemptos veiklos, tokios kaip važiavimas dviračiu, bėgiojimas, svorio kilnojimas ar aerobiniai pratimai.

 

Tam, kad greitai atsigautumėte po tokios operacijos, vertėtų rinktis poilsį, ypač tuomet, kada jaučiamas nuovargis. Rekomenduojama pakankamai išsimiegoti kiekvieną dieną. Kelias dienas po operacijos laikykite pakeltą galvą miego metu, naudokite 2-3 pagalves.

 

Dieta

 

Iš esmės veido patempimas sugrąžina veidui formą. Kadangi tai minimaliai invazinė procedūra, patinimas po tokios operacijos yra tikėtinas, o tai gali trukdyti baldyti. Pirmąsias kelias dienas po patempimo valdykite minkštą maistą. Išbandykite sriubą, sultis, pudingą, jogurtą, obuolių tyrę, kiaušinienę ar bulvių košę. Renkantis tokį maistą išvengsite veido įtempimo valgymo metu, kas gali kelti diskomfortą.

 

Pjūvių priežiūra

 

Jei ant įpjovimo yra užklijuojamos juostelės, palikite juos savaitei arba tol, kol nukris. Laikykitės gydytojo nurodymų, kaip tinkamai pašalinti juostą. Tik gavus daktaro leidimą plaukite pjūvį muilu ir vandeniu, po to švelniai nusausinkite vietą. Nerekomenduojama naudoti vandenilio peroksido ar alkoholio norint dezinfekuoti įpjovimus, nes jie gali sulėtinti gijimą. Taip pat netepkite losjonų ar kremų ant šių vietų, nebent taip buvo nurodyta Jūsų gydytojo.

 

Veido patempimas yra pravarti procedūra tiems, kurie nori pašalinti senėjimo ženklus, atjauninti savo išvaizdą. Gijimo periodas nėra toks ilgas, todėl daugelis žmonių gali toliau tęsti savo įprastinę rutiną jau po dviejų savaičių. Tačiau dera prisiminti, kad atitinkama priežiūra yra būtina norint sulaukti tinkamų rezultatų.

admin • vasario 4, 2020


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *