Patarimai namams ir laisvalaikiui

rekuperacinės sistemos, biuras, pertvaros
0

Kaip užtikrinti darbuotojų komfortą?

Šiais laikais darbuotojų savijauta – lemiamas dalykas, dėl kurių komanda yra stipri, vieninga ir produktyvi. Manote, kad tai netiesa? Pažvelkite į savo įmonės darbuotojų kaitą. Jei ji didelė, tai gali lemti ir maži atlyginimai, ir didelis darbo krūvis, ir paprasčiausi fiziniai nepatogumai. Papasakosime, kaip pasirūpinti skirtingais komforto poreikiais.

Mąstykite apie bendriausius dalykus

Oras, vanduo – dalykai, kurie mus labai vienija. Jei neturite rekuperacinės sistemos, gali būti, kad darbuotojai tiesiog alpsta nuo gryno oro, deguonies stokos. Jie nuolat susiduria su nepatogumais – patalpose tai per šalta, tai per karšta. Efektyvus vėdinimas yra tiesiog būtinas, jei norite produktyvumo ir darbo greičio.

Darbo vietoje reikėtų palaikyti gerą temperatūrą. Daugybės tyrimų duomenimis, ji turėtų siekti apie 22–24 laipsnius. Kai karšta, sunkiau galvojasi, o kai šalta, galvoti nėra kada – visą laiką atima šilumos šaltinių paieška.

Maistas ir gėrimai

Gerame biure turėtų netrūkti galimybės atsigerti. Vandens ar kavos aparatas, virdulys, tiesiog arbata ar kitokie gėrimai – tereikia pasirinkti pagal savo galimybes. Tai ir proga kolegoms pabendrauti, pasitarti dėl darbų, ir pailsėti, ir, galų gale, sušilti.

Labai gerai bent kartą per savaitę leisti pasilepinti. Saldainiai, sausainiai, pyragas, tiesiog riešutai ar kitokie užkandžiai pademonstruos rūpestingumą ir žaismingumą. Tinka net ir vaisiai. Jei yra galimybė, organizuokite bendrus pusryčius ar pietus. Tai, kaip ir patenkintas rekuperacinės sistemos poreikis, leidžia gyventi jaukiau ir patogiau.

Geras interjeras

Gerai apgalvotas interjeras neabejotinai leidžia labiau mėgautis darbu. Pradėkime nuo pagrindų – pavyzdžiui, patvarūs, patogūs ir dailūs baldai užtikrina gerą savijautą, komfortą. Panašiai yra ir su detalėmis. Pagalvėlės, smagi laisvalaikio zona, netgi lova pietų poguliui – viskas gali praversti kuriant savitą, malonią darbo aplinką.

Interjeras gali būti be galo praktiškas ir stilingas vienu metu. Estetikos atžvilgiu verta pagalvoti apie spalvų pasirinkimą, baldų formas, dydį. Funkcionalumo atžvilgiu svarbi galimybė pritaikyti baldus kitai paskirčiai (pavyzdžiui, pufai su daiktadėže), patvarumas.

Nuo patikimos rekuperacinės sistemos iki kiekvieno ant darbo stalo esančio daikto – kuo geriau apgalvosite ir patenkinsite darbuotojų poreikius, tuo geriau jie dirbs. Tai – investicija, bet ji neabejotinai atsiperka.

admin • rugsėjo 26, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *