Patarimai namams ir laisvalaikiui

Kokosinis čiužinys, vaikiški čiužiniai,
0

Kaip užtikrinti gerą vaikų miegą?

Geras, kokybiškas poilsis yra labai svarbus kiekvieno žmogaus organizmui ir kasdienei savijautai. Efektyvaus poilsio trūkumas atsiliepia energijos trūkumu, sumažėjusiu produktyvumu ir irzlumu. Miegas – pati svarbiausia poilsio dalis, kurios metu kūnas iš naujo pakrauna baterijas, pašalina dienos metu susikaupusį stresą ir nuovargį. Ypač tai svarbu yra didelį emocinį krūvį kasdien patiriantiems žmonėms ir vaikams. Geras miegas yra tiesiog būtinas bendram vaikų vystymuisi. Kaip tai pasiekti ir užtikrinti, kad atžalos kiekvieną naktį miegotų saldžiai?

Pasirūpinkite, kad kambaryje naktį būtų pakankamai tamsu

Kokosinis čiužinys, puiki lova, pagalvė ir kiti neatsiejami reikmenys miegui yra būtini, tačiau pirmiausiai reikėtų pasirūpinti tinkama kambario atmosfera ir apšvietimu. Ne paslaptis, jog vaikų dėmesį atitraukti galima gana nesudėtingai, tačiau tai tikrai nėra gerai, kuomet artėja laikas miegoti. Išsiblaškę mažieji vėliau sunkiai užmiega, ilgainiui išsiderina jų miego ritmas. Pasirūpinkite, kad kambario spalvos būtų žaismingos, tačiau ne pernelyg stimuliuojančios. Taip pat svarbu, jog langų uždangos nepraleistų šviesos ir efektyviai užtamsintų kambarį, kad mažieji nesiblaškytų.

Įsigykite kokybišką vaikišką lovą

Lova, kurioje kas naktį miegos vaikai, turi būti tvirta, patikima ir patogi. Neretai tėvams daug galvos skausmo sukelia tinkamo lovos dydžio pasirinkimas, kuriai bus reikalingas ir kokybiškas kokosinis čiužinys. Vaikai auga išties greitai, o dažnai keisti lovą ne visuomet leidžia finansinės galimybės. Idealiu atveju, lova turėtų būti pakankamai plati, kad vaikas naktį galėtų joje laisvai judėti, tačiau iš jos išliptų be didelio diskomforto. Žinoma, atsižvelgti reikia ir į kambario išmatavimus, ypač, jei kambaryje reikia sutalpinti kelias lovas. Praktiškas pasirinkimas panašaus ūgio vaikams – dviaukštė lova, kuri padėtų sutaupyti vietos. Svarbu, kad ji turėtų patogias kopetėles vaikams užlipti bei nulipti ir tvirtus apsauginius rėmelius.

Investuokite į gerą čiužinį

Čiužinio daromos įtakos miego kokybei jokiu būdu negalima nuvertinti. Čiužinys, kuris puikiai prisitaiko prie kūno, yra pakankamai minkštas, tačiau standus svarbiausiose vietose, lems išties daug. Pavyzdžiui, kokosinis čiužinys, užpildytas putų poliuretano sluoksniu, kuris nesukelia alerginių reakcijų, yra pralaidus orui ir nesugeria pašalinių kvapų, turi gana tvirtą kokoso plaušo sluoksnį. Toks čiužinys yra pakankamai tvirtas ir stabilus. Juos rekomenduoja gydytojai, o jų naudą vertina nemažai tėvelių. Atminkite, kad čiužinys sudaro didžiąją dalį lovos komforto, tad jam turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys.

admin • balandžio 16, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *