Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Kalėdinis interjeras: kaip uždengti langus?

Gražiausios metų šventės – jau ne už kalnų. Norisi jas pasitikti pasiruošus. Įvairios namų dekoracijos ir interjero detalės padeda sukurti kalėdinę atmosferą ir įneša daugiau džiaugsmo. Gali būti netikėta, tačiau langų uždengimai čia taip pat atlieka nemažą vaidmenį. Širmos, romanetės, roletai, žaliuzės, o galbūt užuolaidos? Domuslumina.lt siūlo platų produktų asortimentą, todėl rinktis tikrai yra iš ko.

Teikite pirmenybę natūralumui

 

Šiais metais kalėdiniame interjere dominuoja natūralios medžiagos, spalvos ir raštai. Tai išties praktiška tendencija – ji puikiai pritaikoma ir pasibaigus šventiniam laikotarpiui. Šiuo atveju labai tinka langų uždengimai iš natūralių audinių ar medžiagų: lino, medienos, medvilnės. Švelniai pilki, smėlio, rudi, samaniniai atspalviai – netikėtas pasirinkimas kalėdiniame interjere. Nepaisant to, jie padeda sukurti išties jaukią, šilumos pripildytą atmosferą. Jei norite sukurti dar elegantiškesnę aplinką, patariama pasitelkti skirtingų raštų ir tekstūrų audinius. Itin patogu ir tai, kad galima pasirinkti ir norimą medinių žaliuzių atspalvį. Čia itin tiks šiltesnių tonų paletė.

Nepamirškite ir blizgučių

 

Širmos, romanetės, roletai ar užuolaidos peraustos metalizuotais siūlais – langų uždangos, atspindinčios kitą šventinio namų interjero tendenciją. Platų šių priemonių pasirinkimą galite rasti Domuslumina.lt asortimente. Jos neįtikėtinai dera su spindinčiais eglutės žaisliukais, girliandomis ar lemputėmis. Be to, prie jų galima priderinti ir kitus tekstilės gaminius, pavyzdžiui, aksomines dekoratyvines pagalvėles ar žvilgančią lovatiesę.

Senoviniai ornamentai

 

Senoviniai raštai ir ornamentai bus madingi ir per šias Kalėdas. Pastarieji gali papuošti įvairius audinius. Nesvarbu, svajojate apie naujas užuolaidas, romanetes, žaliuzes ar roletus – juos galima panaudoti bet kuriems langų uždengimams. Pavyzdžiui, širmos dekoruotos senoviniais tarsi austais raštais sutiekia interjerui sentimentalumo ir įneša šventinės dvasios. Domuslumina.lt asortimente gausu ne tik įvairiausių langų uždangos priemonių, bet ir tekstilės gaminių, kilimų. Derindami juos tarpusavyje lengvai sukursite šventine magija alsuojančią erdvę.

Nieko nelaukite ir pasiruoškite Kalėdoms. Stilingi ir funkcionalūs langų uždengimai garantuoja ne tik patraukliai atrodantį interjerą, bet ir patikimą apsaugą nuo saulės ir smalsių aplinkinių žvilgsnių. Daugiau apie šiuos produktus galite sužinoti apsilankę internetinėje įmonės svetainėje.

admin • lapkričio 19, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *