Patarimai namams ir laisvalaikiui

autobusų nuoma kaina, autobusas, kelias
0

Kiek kainuoja autobusų ir mikroautobusų nuoma?

Autobusų nuoma – vis labiau populiarėjanti paslauga, tiek keliaujant su įvairiomis ekskursijų grupėmis, tiek su bendradarbiai, draugais ar šeimos nariais, nesvarbu ar nusprendėte keliauti čia pat, Lietuvoje, ar kur nors žymiai toliau į užsienį. Tačiau, kiek paprastai kainuoja autobusų nuoma? Kaina ir jos skirtumai dažnai nulemia kokius paslaugos tiekėjus nusprendžiame pasirinkti.Kai abi mums siūlomos tokio pačio tipo paslaugos yra kokybiškos ir gali suteikti panašius privalumus, natūralu, kad rinksimės tą variantą, kuris yra pigesnis.

Kokio dydžio autobuso reikės?

 

Nuo to, kokio dydžio autobuso jums reikės keliaujant, stipriai priklausys kiek sumokėsite už nuomą. Kainos dažnai kinta priklausomai nuo to, koks naujas ar modernus yra autobusas kurį išsirinkote, bei kiek jame yra sėdimų vietų. Nedideliuose kompaktiškuose mikroautobusuose gali būti nuo 8 iki 21 sėdimos vietos, o didesniuose autobusuose, net iki 76 sėdimų vietų.

Kur keliausite?

 

Kur keliausite, taip pat stipriai įtakos kiek jums kainuos autobusų nuoma. Kaina kis atsižvelgiant į nuvažiuotų kilometrų skaičių, bet autobuso ar mikroautobuso išnuomavimo laiką. Jei keliausite užsienyje, prieš rinkdamiesi nuomos paslaugų tiekėjus, pasitikrinkite ar jie siūlo nuomojimo paslaugas tose valstybėse, į kurias planuojate vykti. Nepamirškite, kad su nuomota transporto priemone, neturėtumėte viršyti 500km per parą vidurkio visos kelionės metu. Už kiekvieną viršytą 100km reikės primokėti po 10 eurų.

Kokios įrangos prireiks kelionės metu?

 

Gerai apgalvokite, kokių įrenginių jums reikės, kad kelionė būtų kaip įmanoma patogesnė. Galbūt važiuodami mėgstate klausytis muzikos, ar norėtumėte pažiūrėti filmą. Galbūt keliausite į šiltus kraštus ir yra itin svarbu, kad autobuse būtų puikiai veikianti vėdinimo sistema. Galbūt autobuse teks praleisti naktį ir žinote, kad reikės itin patogių, atlenkiamų sėdynių. Nuo visų šių poreikių priklausys, kiek kainuos jūsų autobusų nuoma. Kaina bus didesnė nuomojant modernesnius ir naujesnius autobusus.

Kokias nuomos paslaugas rinksitės?

 

Renkantis autobusų nuomą, pagalvokite, ar vairuosite patys, ar rinksitės autobusų nuomą su vairuotoju. Nuoma su vairuotoju kainuos daugiau, tačiau galėsite geriau pailsėti, nereikės rūpintis maršruto sudarymu ar transporto priemonės priežiūra.

admin • birželio 29, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *