Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Ko reikia praktiškiems namams?

Dažnai žmonės įrenginėdami namus galvoja apie interjerą, dekorą ir visą išorinę išvaizdą. Tačiau vertėtų pagalvoti ir apie namų praktiškumą bei ergonomiškumą. Juk namai nėra tik dėl grožio įrengiamas pastatas – svarbu, kad juose būtų patogų, komfortiška ir miela gyventi. Kaip pastebi „Domus Lumina“ komanda, tam gali padėti keli praktiški aksesuarai. Tai tinklelis nuo uodų, žaliuzės ir, kaip bebūtų keista, namų durys.

 

Kodėl reikia tinklelio nuo uodų?

 

Šie tinkleliai padeda apsisaugoti ne tik nuo vabzdžių. Jų dėka taip pat įleisite mažiau saulės į patalpų vidų, o tai karštomis vasaros dienomis padės atvėsinti bet kurį kambarį. Žinoma, jie atlieka ir pagrindinę savo funkciją. Jų dėka, naktį jums nereikės keltis  ir gaudyti nervus tampančių ir prie ausų zyziančių vabzdžių. Visi jie liks lauke, o jūs tuo tarpu galėsite drąsiai atidaryti lauko duris įleisti oro, tačiau neįleisti uodų.

 

Žaliuzių privalumai

 

Žaliuzės, kaip ir tinklelis nuo uodų, puikiai apsaugo nuo karštų saulės spindulių ir iš esmės, tai yra pagrindinė žaliuzių funkcija. Medinės ar plastikinės, pasak „Domus Lumina“ specialistų, jos puikiai papildo bendrą patalpos interjerą ir tampa šauniu akcentu, kurį lengva priderinti prie kitų erdvėje esančių baldų. Taip pat jas paprasta valdyti ir naudoti, todėl tai bus vienas malonumas.

 

Durys

 

Na, durų praktiškumu tikriausiai jau įsitikino daugelis, tačiau vis dar yra žmonių, kurie geriau renkasi atviras erdves ir durų atsisako. Reikėtų pabrėžti, kad taip, tinklelis nuo uodų gali būti naudojamas tiesiog ant staktos, tačiau durys taip pat gali sulaikyti šilumą.

 

Be to, kaip pastebi „Domus Lumina“, jeigu namuose turite augintinių, durys gali tapti puikia priemone užkirsti jiems kelią įeiti į tam tikrus kambarius. Ypač tai aktualu drėgnuoju periodu, kuomet letenėlės šlapios ir nenorima, jog jomis gyvūnai prineštų purvo.

 

Taigi praktiškiems namams reikia visai nedaug. Pasirūpinkite žaliuzėmis, durimis ir tinkleliais nuo uodų. Tai viskas, ko reikia. Mėgaukitės praktiškais ir ergonomiškais namais.

admin • sausio 27, 2020


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *