Patarimai namams ir laisvalaikiui

laisvų rankų įranga, automobiliai, saugumas
0

Kodėl turėtumėte įsigyti laisvų rankų įrangą?

Nemaža dalis vairuotojų vis dar automobilyje kalba telefonu pridėję jį prie ausies. Tai iš tiesų labai pavojinga. Deja, ne daug kas tai supranta, o kalbėti telefonu vengia tik dėl to, kad negautų baudos. Visgi reikėtų rūpintis savo saugumu ir nenaudoti telefono kelionės metu, o jeigu reikia atsiliepti į skambutį, jums gali padėti laisvų rankų įranga. Iš tiesų tai ne vienintelė funkcija, ši įranga turi ir daugiau privalumų.

Leiskite mėgstamą muziką

 

Kartais per radiją negroja mėgstamą muziką, ypač jeigu klausomos muzikos stilius yra išskirtinis. Tai ne problema, jeigu turite laisvų rankų įrangą. Naudodami ją galite prijungti savo mobilųjį įrenginį prie automobilio ir iš savo grojaraščio ar muzikos programėlių leisti norimas dainas, kurios gros per automobilio garsiakalbius.

Galima valdyti balsu

 

Naudodami šią įrangą kai kuriuos veiksmus galite atlikti balsu. Galite atsiliepti į skambutį ar perjungti dainą. Kai kurie modeliai leidžia rašyti net trumpąsias žinutes. Tai labai patogu, kai labai svarbu atsiliepti ar parašyti žinutę, bet negalite sustoti.

Geriau jūsų sveikatai

 

Vis dažniau kalbama, kad telefonų skleidžiamos elektromagnetinės bangos turi žalingą efektą mūsų sveikatai. Šioje situacijoje gelbsti laisvų rankų įranga. Naudojant ją nereikia telefono laikyti prie ausies, kalbama tik į ausinuką arba mikrofoną. Tai saugesnė alternatyva sveikatai. Jeigu dažnai kalbate telefonu važiuodami automobiliu, turėtumėte įsigyti šią įrangą ne tik dėl saugumo, bet ir dėl savo sveikatos.

Aiškiai girdėkite navigacijos nurodymus

 

Kai prijungiate telefoną prie įrangos, iš telefono skleidžiamas garsas groja per automobilio kolonėles. Tai reiškia, kad įsijungę navigaciją, nusistatę kelionės tikslą ir nustatymuose pažymėję, kad visus posūkius jums navigacija pasakytų garsiai, viską girdėsite žymiai garsiau, nes garsas eis per automobilio kolonėles. Tai ypač patogu, nes nepraleisite posūkių ir sklandžiai pasieksite savo kelionės tikslą.

Laisvų rankų įranga jums gali iš tiesų praversti. Atskirai neišskyrėme privalumo, kad su ja galite saugiai vairuodami kalbėtis telefonu, tačiau tikriausiai akivaizdu, kad tai pagrindinė šios įrangos funkcija. Įsigykite ją ir įsitikinsite, kad ją naudoti labai patogu. Kartą pabandę tikriausiai atsisakyti jos nebenorėsite.

admin • kovo 15, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *