Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Kodėl verta naudotis vibratoriumi?

Vibratoriai – vieni populiariausių sekso žaislų. Nors juos dažnai renkasi vienišos moterys, tokią malonumo priemonę vertėtų naudoti kiekvienai damai. Psichologijos ir santykių ekspertai teigia, kad reguliarus naudojimasis vibratoriumi gali turėti teigiamos įtakos tiek savijautai, tiek ryšiui su kitu žmogumi. Žemiau pateikiame daugiau priežasčių, dėl kurių verta įsigyti šį intymų žaislą.

 

Savęs pažinimas

 

Sunku patirti malonumą? Kuo dažniau naudojamas vibratorius, tuo geriau pažįstamas kiekvienas intymios vietos milimetras. Naudodamos šį suaugusiųjų žaislą, moterys gali geriau žinoti, kas joms teikia malonumą, o kas – ne. Tai praverčia ne tik norint pasitenkinti pačiai, bet ir sekso metu.

 

Visuomet pasiekiamas malonumas

 

Santykiai per atstumą, nuovargis, įtampa, prasta savijauta – priežastys, dėl kurių seksualinis malonumas turi būti planuojamas arba nukeliamas kitam kartui. Tačiau vibratoriai pasiekiami visuomet, tereikia turėti atsarginių elementų. Šiuos sekso žaislus lengva paslėpti stalčiuje, rankinėje ar lagamine. Naudojimąsi jais reikia planuoti nebent privatumo atžvilgiu.

 

Stipresnis orgazmas

 

Apklausomis įrodyta, kad vibratorius naudojančios moterys patiria didesnį seksualinį pasitenkinimą. Taip yra dėl patirties. Tačiau tokį rezultatą lemia ir psichologiniai faktoriai. Daugelį moterų prieš sueitį nesąmoningai kamuoja nerimas dėl galimo nėštumo, lytiniu keliu plintančių ligų ar kompleksų. Naudojant saugų, tinkamai prižiūrimą vibratorių, tokios grėsmės išnyksta, tad labiau atsipalaiduojama ir mėgaujamasi procesu.

 

Aistringesni santykiai

 

Vibratoriai – puiki priemonė savo ir partnerio kraujui įkaitinti. Be to, toks intymus žaidimas gali tapti naujove ir intriga, kurių santykiuose kartais trūksta. Verta pastebėti, kad šie sekso žaislai gali padidinti ir vyrų juntamą malonumą. Tai vibratoriams suteikia dar daugiau patrauklumo.

 

Nauda sveikatai

 

Seksualinis pasitenkinimas teigiamai veikia tiek kūną, tiek mintis. Tai – puikus būdas stresui, įtampai sumažinti. Be to, patiriant orgazmą susitraukia dubens raumenys. Žaidimas vibratoriumi – itin malonus metodas jiems treniruoti, tonusui palaikyti. Moksliniais tyrimais įrodyta ir tai, kad vibratoriaus naudojimas gali sumažinti galvos skausmą.

 

Seksualinio malonumo išsaugojimas

 

Moterys po menopauzės neretai skundžiasi suprastėjusia lytinių santykių kokybe. Sueitis joms tampa skausminga, nemaloni. Reguliariai naudojami vibratoriai treniruoja intymius raumenis, todėl į lytinius organus priteka daugiau kraujo, lengviau apsisaugoma nuo makšties išsausėjimo.

 

Priemonė, kuri tinka kiekvienai

 

Kai kurie sekso žaislai gali kelti diskomfortą ar tiesiog neatlikti savo funkcijos. Tačiau vibratorių formų, dydžių, spalvų ir veikimo režimų yra tiek daug, kad tinkamą žaislą gali atrasti kiekviena. Be to, geriausio vibratoriaus paieška – išties maloni.

 

Vibratoriai – patikima priemonė saugiam ir lengvai pasiekiamam orgazmui. Tereikia atrasti puikią kainą, išsirinkti tinkamiausią modelį, pasirūpinti teisinga priežiūra, ir galima leistis į nevaržomų malonumų pasaulį. Tai – prekė, kurios nauda verta įsitikinti kiekvienai.

admin • kovo 9, 2018


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *