Patarimai namams ir laisvalaikiui

cummins, cummins varikliai, cummins dalys
0

Kodėl vis dar verta rinktis dyzelinius variklius?

Nors daugelis ekspertų ir netgi kai kurie gamintojai pranašauja niūrią ateitį dyzeliniams varikliams ir jais varomoms transporto priemonėms, kol kas jie be kovos pasitraukti nė neketina. Panašu, kad ne tik sunkiąją techniką, bet ir lengvuosius automobilius besirenkančiųjų neatgraso griežtėjančios aplinkos taršos taisyklės ar keliami reikalavimai. Pateiksime keletą argumentų, kurie padės apsispręsti, jeigu svarstote apie dyzelinu maitinamą transporto priemonę.

Ilgesnis eksploatavimo laikotarpis

Ne paslaptis, jog vienas didžiausių dyzelinių variklių privalumų – ilgaamžiškumas. Kadangi dyzelinas dega žymiai efektyviau negu benzinas, o degimo metu jis kartu tarsi atlieką ir pagrindinių variklio komponentų – žiedų, stūmoklių sienelių ir vožtuvų – lubrikaciją. Ilgai rinkoje esantys dyzelinių variklių gamintojai (pavyzdžiui, visame pasaulyje žinomi ir lyderiaujantys „Cummins“) savo produkcijai kelia itin aukštus kokybės reikalavimus ir juos nuolat tobulina, todėl jų varikliais džiaugsitės ilgiau nei jų benzininiais kolegomis. Be abejo, su sąlyga, jei variklis bus reguliariai ir tinkamai prižiūrimas.

Ekonomiškumas ir išlaikymo kaštai

Kaip jau buvo trumpai užsiminta, dyzeliniai varikliai pasižymi aukštu efektyvumu. Tai lemia ženkliai mažesnes kuro sąnaudas, o, lyginant su benzinu, turinti vienodą kuro kiekį galima nuvažiuoti didesnį atstumą. Nors dyzelino kaina ir nebėra gerokai mažesnė už benzino, tačiau dyzelinu varomos transporto priemonės vis dar yra ekonomiškesnės. Tam, kad ekonomiškumo faktoriaus neliktų, dyzelino kaina turėtų būti maždaug trečdaliu didesnė už esamą benzino kainą, o tai kol kas neatrodo itin realu.

Ekologiškumas ir mažesnė tarša

Šiomis dienomis gamintojai pasitelkia inovatyvius technologinius sprendimus, kad jų varikliai būtų ekologiškesni, tačiau ne mažiau galingi. „Cummins“ pernai pristatė rinką sudrebinusį „X15“ turbodyzelinį variklį, kuris pasižymi aukštu efektyvumu, galia, mažesnėmis emisijomis ir tapo vienu populiariausių variklių, naudojamų sunkiojoje technikoje, visoje Šiaurės Amerikoje.

Šiuolaikiniai dyzeliniai varikliai ir kokybiškesnis, mažai sieros savo sudėtyje turintis kuras yra nepalyginamai švaresnis už prieš dešimtmetį ar du dienos šviesą išvydusius variklius. Jie veikdami išskiria mažiau šiltnamio efektą skatinančių medžiagų už benzininius variklius.

Dyzelinius variklius turinčios transporto priemonės šiandien nė iš tolo neprimena tų dūmuose ir smarvėje paskendusių jų pirmtakių. Dyzeliniai varikliai dėl savo efektyvumo ir ilgaamžiškumo leis sutaupyti lėšų, kurias galėsite investuoti kitoje srityje. Pasirinkus kokybiškus, patikimus „Cummins“ variklius savo sunkiajai ar ūkio technikai, būsite tikri, jog turite geriausią įmanomą produktą.

admin • lapkričio 26, 2018


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *