Patarimai namams ir laisvalaikiui

užrašų knygutė, darbo stalas, moters rankos ant klaviatūros
0

Namų biuras: kaip įsirengti?

Darbas iš namų – tendencija, kuri pastaruoju metu darosi vis ryškesnė. Daugybė žmonių ypatingai vertina darbo laisvę. Tad nereikia stebėtis, kad didelė dalis jų ieško itin patogios, visus poreikius atitinkančios darbo vietos. Įsirengti biurą namuose nėra labai sunku. Svarbiausia – žinoti, kaip tą erdvę įsivaizduojate ir pasirūpinti, kad čia būtų tiek geras stalas, tiek talpi užrašų knygutė.

Svarbiausia – ramus kampelis

Jei ketinate įsirengti nuosavą biurą ar bent darbo kambarį namuose, pirmiausia suraskite tam labiausia tinkančią vietą. Ji turėtų būti visiškai rami, geriausia – atskirta nuo bendros buto ar namo dalies. Kitaip tariant, neįsirenkite darbo vietos pereinamajame kambaryje ar svetainėje, sujungtoje su virtuve, valgomuoju.

Darbo vieta taip pat turi būti apsaugota nuo pašalinio triukšmo, dirgiklių. Pasistenkite, kad į kambarį nesibrautų vaikai ir augintiniai. Be to, investuokite į aukštos kokybės, sandarius langus, duris. Kuo ramiau čia bus, tuo lengviau ir ilgesniems intervalams susikaupsite.

Darbo reikmenys: daug, bet reikalingi

Jokia darbo erdvė nepadės užtikrinti produktyvumo, jei ji bus nepatogi, nepritaikyta darbui. Tad čia privalo būti visi reikmenys – ir ergonomiški baldai, ir rašiklis, kompiuteris, užrašų knygutė. Nebijokite investuoti į specializuotus baldus – gerą biuro kėdę, tvirtą, pakankamai platų stalą, spinteles ar lentynėles.

Taip pat svarbūs ir smulkūs reikmenys. Gerai apgalvokite, ko prireiks – tikriausiai pravers ne tik kompiuteris, bet ir rašymo reikmenys, lipnūs lapeliai, popierius užrašams, tokie smulkūs daiktai kaip sąvaržėlės, skirtukai ir panašiai. Tiesiog įsivaizduokite savo tipinę darbo dieną, apgalvokite jos eigą ir pajusite, ko gali prireikti efektyviam ir greitam darbui.

Dar keli patarimai

Gerų rezultatų galima pasiekti net ir kambaryje plikomis sienomis. Visgi jei dirbate kūrybinį darbą, galbūt vertėtų skirti daugiau laiko savitam interjerui sukurti. Šiuo atžvilgiu praversti gali net ir naudojama užrašų knygutė – juk kiekviena detalė gali būti įmantri, originali, žavinti forma, spalva ar tiesiog gamybos medžiaga.

Taip pat labai svarbu pasirūpinti, kad aplinka būtų visuomet tvarkinga. Net jei esate kūrybinga asmenybė, vis tiek turite laikytis tam tikros tvarkos. Tvyrant netvarkai galite paprasčiausiai nerasti reikiamo daikto ir sugaišti daugiau laiko.

Tinkama aplinka – tai, ko reikia tobulai patogiam ir net maloniam darbui. Pasirūpinkite kiekviena detale, ir kaipmat pajusite energiją bei besimezgančias naujas idėjas.

admin • gegužės 23, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *