Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Pats metas atnaujinti namų interjerą – ko gali prireikti?

Šiuo metu, kai dauguma praleidžia daugiau laiko namuose, tinkamas metas jais pasirūpinti. Tam, kad pavasarį vis skaisčiau šviečianti saulė netrikdytų ramaus poilsio su šeima, rekomenduojama pasirūpinti naujomis langų uždangomis.

Elegancija spinduliuojantys klasikiniai elementai

 

Užuolaidos – bene populiariausias langų uždengimo variantas daugelio namuose. „Domus Lumina“ asortimente galite rasti platų šių priemonių pasirinkimą. Be to, patyrę specialistai suteikia konsultacijas internetu, todėl jums nereikės baimintis dėl netinkamai pakabintų užuolaidų.

Tam, kad išsirinkti langų uždangas būtų paprasčiau, patariama atidžiai įvertinti interjero dekorą. Pavyzdžiui, modernaus stiliaus dekoras išsiskiria minimalistinėmis detalėmis, todėl itin prabangiais raštais puoštų užuolaidų jame kabinti nerekomenduojama. Tačiau, jei jūsų tikslas sukurti eklektišką interjerą, šis variantas gali puikiai tikti. Asortimente gausu skirtingų spalvų, raštų ir tekstūrų audinių, todėl kiekvienas ras individualiai labiausiai tinkantį sprendimą.

Funkcionalumas ir moderni išvaizda

 

Savo populiarumu išsiskiria ne tik užuolaidos, bet ir roletai. Juos taip pat galima rasti „Domus Lumina“ asortimente. Šios langų uždangos itin funkcionalios ir universalios. Jos puikiai tinka įvairiuose patalpose: svetainėje, miegamajame, virtuvėje, vaikų ir darbo kambariuose. Pagal poreikius galima pasirinkti tiek klasikinio dizaino, tiek „diena-naktis“ roletus. Pastarieji pasižymi išskirtine išvaizda ir funkcionalumu.

Tiek pirmojo, tiek antrojo tipo langų uždangas galima derinti su užuolaidomis. Tai suteikia kambariui daugiau elegancijos ir puošnumo. Bene dažniausiai tai daroma svetainėje ir miegamajame.

Elegancijos ir modernumo mišinys

 

Jei ieškote kažko kito, rekomenduojama išbandyti romanetes – tai tarsi užuolaidos ir roletai viename. „Domus Lumina“ konsultantai pasiruošę jums padėti išsirinkti labiausiai patinkantį variantą. Taigi, susisiekite su jais internetu arba telefonu būdami namuose.

Elegantiškai krentantis romanečių audinys atrodo labai subtiliai. Todėl šios langų uždengimo priemonės lengvai pritaikomos tiek klasikinio, tiek šiuolaikinio stiliaus interjere. Tereikia pasirinkti sau labiausiai patinkantį audinį – susipažinti su asortimentu galima internetinėje svetainėje.

Pasirūpinkite interjero atnaujinimu neišeidami iš namų. Tegul pavasariška saulė subtiliai nušviečia kambarius ir nemaišo mėgautis laiku su šeima. Tinkamai parinktos langų uždangos – tai, kas padeda sukurti stilingą ir komfortišką namų aplinką.

admin • kovo 17, 2020


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *