Patarimai namams ir laisvalaikiui

priekabų dalys, priekabos, priekabų remontas
0

Priekabos detalės: ką rinktis?

Perkant naują priekabą svarbu apgalvoti tam tikrus dalykus: kokius daiktus planuojate vežti, pagal tai rinktis dydis, tinkamą spalvą, o siekiant maksimalaus saugumo raudona bus labiausiai pastebima kelyje. Perkant padėvėtą priekabą reikia žinoti ir apgalvoti dar daugiau dalykų, o vienas pagrindinių yra tvarkingos priekabų dalys, kurias siūlo „Autoaibė“.

  1. Kroviniai tvirtinimo diržai

Pagrindinė priekabos paskirtis yra pervežti įvairius krovinius. Nesvarbu, ar tai bus maža spintelė, ar didelis šaldytuvas, o gal krūva dėžių – visa tai privalo būti pritvirtinta tvirtinimo diržais. Būna tokių atvejų, kad vairuotojai galvoja, jog objektai neiškris, jeigu sumažins greitį, neatliks staigių manevrų, ar tiesiog sudės daiktus taip, kad jie remtųsi vienas į kitą taip užtikrinant, kad šie neslidinės po visą priekabą. Vis dėlto, tai negarantuoja, kad vežamas krovinys neiškris, ar staigiai stabdant nesusitrenks pačioje priekaboje ir nesulūš. Iškritus daiktui galite ne tik patys patirti nemažų nuostolių, bet ir sukelti eismo įvykį. Todėl būtina užtikrinti objektų saugumą naudojant tvirtinimo diržus.

  1. Tvirtinimo elementai

Kad priekabų dalys būtų patvarios ir saugios „Autoaibė“ rekomenduoja pasirūpinti papildomais tvirtinimo elementais. Apskritai, varžtų ir veržlių namuose verta turėti atsargoje. Šie daiktai bus naudingi ne tik prireikus sutvirtinti kažkokią priekabos dalį, bet taip pat remontuojant automobilį, kitą didesnę technikos priemonę, ar paprasčiausioje buityje. Juk netyčia atsisukusiai stalą sutvirtinančiai veržlei pakaitalą reikėtų rasti kuo greičiau.

  1. Papildomi veidrodėliai

Kalbant apie saugumo ir patogumo maksimizavimą verta apgalvoti ir papildomus veidrodėlius. Jeigu įsigyta, ar norima pirkti priekaba yra gan didelė, o pats automobilis savo dydžiu labiau primena mikroautobusiuką – papildomas matymas daug labiau palengvins vairavimą. Veidrodėliai apskritai puikia tiks prie bet kokio dydžio mašinai, ar priekabai, nes su papildomais veidrodėlis galėsite daug geriau stebėti jus supančią aplinką ir užtikrinti saugumą.

  1. Rozetės

Svarstant, kokios priekabų dalys iš internetinės parduotuvės „Autoaibė“ galėtų būti reikalingos, svarbu žinoti, kad priekabos rozetės privalo stabiliai veikti, lengvai kontaktuoti, kad priekaba taip pat tiksliai rodytų automobilio rodomus posūkius.

Čia tik pagrindiniai aksesuarai, kuriuos patariama apgalvoti. Žinoma, jų yra daug daugiau, tačiau detalesnei apžiūrai rekomenduoja nuvykti į auto servisą, ar pasikonsultuoti su specialistais.

admin • spalio 17, 2018


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *