Patarimai namams ir laisvalaikiui

architecture-2804083_1280
0

Protingi baldai: erdvę taupantis ir funkcionalus pasirinkimas

Protingi baldai vis labiau populiarėja ne tik dėl erdvę taupančių savybių, tačiau ir dėl jų funkcionalumo ir universalumo. Tokių baldų gamintojai ir platintojai, kaip Smartbaldai.lt, vis dažniau deklaruoja, kad jokia erdvė nėra per maža, kad joje galėtumėme patogiai gyventi, t.y. naudotis baldais, kurie išsitraukia iš sienos, nusileidžia nuo lubų, ar būti sulankstomi ir pakabinami spintelėje kaip drabužis. Šie intelektualūs, erdvę taupantys baldai, leidžia išnaudoti mažiausias patalpas, sukuriant modernius interjerus.

Protinga lova

 

Faktas, kad kiekvienam žmogui reikia vietos, kurioje galėtų kiekvieną dieną miegoti. Tokie protingi baldai, kaip lova, leidžia maksimaliai išnaudoti kiekvieną Jūsų buto ar namo kvadratinį metrą. Įsigijus Smartbaldai.lt parduotuvėse siūlomą protingą lovą, niekas Jums netrukdys mėgautis didele erdve skirta miegui. Ši lova gali būti integruota tiek į sieną, tiek į kambaryje esančią sofą. O jei labai reikia, be didelių pastangų, iš šios sofos Jūs galite padaryti dviaukštę lovą. Nesvarbu, ar gyvenate dideliame name, ar mažyčiame bute, visada verta mokėti kuo geriau ir protingiau išnaudoti erdvę, o protinga lova tą Jums garantuoja.

Protingas stalas

 

Transformuojami stalai dažnai yra daugiafunkciniai protingi baldai ir pasižymi galimybėmis atlikti kelių baldų funkcijas. Dažnai nusipirkus net tik vieną Smartbaldai.lt ir kitose parduotuvėse siūlomą protingą stalą, jis gali Jums tarnauti ne tik kaip pietų stalas, tačiau ir kaip darbo erdvė, arba kavos staliukas. Jo dizainas ir mechanizmai Jums garantuos, kad toks stalas gyvenamosios aplinkos erdvėje užims minimaliai vietos, tačiau tuo pačiu namų aplinkai suteiks savitumo ir stilingumo.

Protinga kėdė

 

Dažnai daug kėdžių labai sudėtinga sutalpinti į mažą erdvę, o jų paprastai reikia tik tada, kuomet į  svečius užsuka smagi kompanija draugų ar šeimos narių. Dalis protingų kėdžių atlikusios savo funkcija gali būti sulankstytos ir kaip drabužiai sukabintos tvarkingai spintoje. Kita dalis nenaudojamų kėdžių gali transformuotis į mini spinteles, tinkamas susidėti daiktams ar tapti paviršiumi, ant kurio galima pasidėti malonias širdžiai smulkmenas.

Protingų baldų kategorija yra gana plati ir įvairi. Ją sudaro ne tik sieninės lovos, stalai transformeriai, kompaktiškos ir funkcionalios sėdimos vietos, tačiau ir  novatoriški daiktų laikymo sprendimai, kompaktiški virtuvės komplektai ir daug kitų žmonėms reikalingų baldų.

admin • lapkričio 25, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *