Patarimai namams ir laisvalaikiui

marškinėliai su logotipu, kaip pasirinkti marškinėlius, reklaminiai marškinėliai verslui
0

Reklaminiai verslo marškinėliai: kaip pasirinkti?

Kiekviena įmonė yra suinteresuota savo verslo vystymusi, kuriam reikalinga įdomi reklama. Marškinėliai su logotipu šiandien yra vienas populiariausių reklamos būdų, kurį renkasi tiek mažos tiek didelės įmonės. Tačiau kaip tinkamai pasirinkti marškinėlius reprezentuojančius įmonę?

Numatykite kiekį ir finansines galimybes

Prieš įsigydami ar patys kurdami marškinėlius, paklauskite savęs kiek tokių marškinėlių jums reikia ir kiek galite skirti finansinių lėšų šiai prekei? Marškinėlių kiekis svarbus tam, kad būtų galima pasirinkti reikiamą logotipo spausdinimo būdą. Pasirodo, kad kai kurie spausdinimo būdai yra skirti būtent didelio prekių kiekio užsakymui, o mažesnis kiekis neretai apsiriboja didesne produkto kaina.

Išsirinkite pageidaujamus spausdinimo metodus

Marškinėliai su logotipu gali būti atspausdinami skirtingais būdais. Grafinis vinilo spausdinimas leidžia marškinėlius dėvėti ilgiau ir išvengti blukimo. Vaizdinis spausdinimas yra naudojamas dideliems užsakymams. Tekstilinis spausdinimas geriau išryškina spalvas ir kitas atvaizdo detales. Todėl pasirinkite jūsų poreikius atitinkantį spausdinimo būdą.

Susikurkite dizaino koncepciją

Marškinėlių dizaino koncepcija padės jums išsiaiškinti kokio paveiksliuko norite. Jeigu atvaizdą, kurį spausdinsite jau turite, vargintis nebereikės, tačiau tie, kurie dar tik ruošiasi jį kurti, paieškokite idėjų internete arba spaudos atributikos kataloguos. Reprezentacine reklama užsiimančios įmonės tokius katalogus tikrai turi. Galiausiai pamėginkite nusipiešti savo marškinėlių dizainą baltame popieriaus lape.

Tikslinga marškinėlių tipografija

Teksto dydis ir šriftas yra taip pat svarbūs elementai reklaminiams marškinėliams. Nepamirškite kad marškinėliai su logotipu atkreips praeivių dėmesį, todėl atkreipkite dėmesį į šriftą. Įmantrus ir neryškus šriftas gali būti sunkiai įskaitomas. Tiesiog atminkite, kad kai praeivis žiūrės į jūsų marškinėlius, pirmiau perskaitys žodžiu ir tik vėliau įsižiūrės į paveiksliuką.

Nors reklaminiai marškinėliai nėra tokie populiarūs kaip socialinių tinklų pranešimas, vis tik yra veiksmingi: padidina žinomumą ir leidžia įsiminti išskirtinį logotipą. Marškinėliai yra ypač stilingi, todėl tinkamai pritaikykite reklama juos padarys dar efektyvesniais jūsų įmonės garsinimo atžvilgiu.

 

admin • lapkričio 16, 2018


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *