Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Reprezentacija sporto renginyje: kaip pasiruošti?

Pakankamai nemaža dalis įmonių mėgsta dalyvauti įvairiose sporto renginiuose: maratonuose, estafetėse, sveikatingumo šventėse ir pan. Tai puiki galimybė reprezentuoti save ir didinti žinomumą. Taigi, kuo pasirūpinti, kad jūsų komanda neliktų nepastebėta?

Patogi apranga

 

Patogi apranga – vienas iš svarbiausių dalykų užsiimant aktyvia fizine veikla. Bene praktiškiausias pasirinkimas yra medvilniniai marškinėliai su logotipu. Internete galima rasti didelį jų pasirinkimą – universalus dizainas tinka tiek moterims, tiek vyrams. Tam, kad jūsų formuojama komanda iš karto patrauktų aplinkinių žvilgsnį, rekomenduojama rinktis vienodos spalvos aprangą. Šiuo atveju labai tinka ryškūs marškinėliai: raudoni, mėlyni, žali, geltoni, violetiniai ir t. t. Spalvą galima derinti ir prie įmonės logotipo.

Pasirūpinkite vandens atsargomis

 

Ruošiantis sporto varžyboms svarbu nepamiršti pasirūpinti vandens atsargomis. Tam, kad jis visada būtų po ranka, verta įsigyti vienodas gertuves. Internetinėje parduotuvėje galima rasti daug skirtingo dizaino priemonių. Kaip ir marškinėliai su logotipu, taip ir gertuvės gali būti įvairiausių spalvų. Tam, kad nepritrūktų motyvacijos ir jėgų, papuoškite jas įkvepiančia fraze. Užsisakant vienodo dizaino produktus patariama juos individualizuoti, t. y. atspausdinti kolegų vardus.

Nepamirškite ir rankšluosčių

 

Tokiuose renginiuose prakaitas dažniausiai žliaugia upeliais. Todėl norint jaustis komfortiškai, patariama pasirūpinti ir rankšluosčiais. Tokiais atvejais ypač praverčia nedidelės priemones, kurias patogu laikyti sportiniame krepšyje arba nešiotis su savimi. Priklausomai nuo poreikių, galima įsigyti medvilninius arba mikropluošto rankšluosčius. Tiek vieni, tiek kiti gerai sugeria prakaitą ir yra lengvai prižiūrimi.

Jei norite pasirūpinti visapusiškai apgalvotu komandos įvaizdžiu, suteikite šioms priemonėms daugiau originalumo. Marškinėliai su logotipu, gertuvės su motyvuojančia fraze ir rankšluosčiai taip pat dekoruoti rankšluosčiai – derinys, kuris sužavės daugelį. Tam, kad šiuos reikmenis kolegoms įtekti būtų paprasčiau, verta panaudoti daugkartinio naudojimo medžiaginius maišelius. Jie ne tik atrodo patraukliai, bet ir yra praktiški.

Pasirūpinkite išskirtiniu savo komandos įvaizdžiu sporto renginyje. Visas reikalingas priemones paprastai užsisakykite specializuotoje internetinėje parduotuvėje. Derančios spalvos marškinėliai, gertuvės ir rankšluosčiai – tai, kas jums gali praversti siekiant aukščiausių rezultatų. Nieko nelaukite ir pasirūpinkite tuo iš anksto.

admin • spalio 30, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *