Patarimai namams ir laisvalaikiui

Roletai Kaune, langas, roletai
0

Roletai Kaune: patys didžiausi mitai

Įsirengiant naująjį miegamąjį kambarį, langų pridengimui nuo saulės ar šviesos neretai yra pasirenkami roletai. Tačiau, kai vyrauja tiek daug mitų apie juos, kartais gali tapti sunku juos išsirinkti. Dėl šios priežasties, dabar pateiksime keletą mitų, į kuriuos tikrai nevertėtų kreipti dėmesio.

Mitas nr. 1: nuo saulės reikėtų rinktis storesnius roletus

Neretai, kai kalbama apie roletų storį, kalbama, jog tik storesni gali tinkamai apsaugoti nuo saulės šviesos. Deja, tai yra mitas. Pasirinkus storus roletus, uždengsite itin didelį ne tik saulės spindulius, bet ir kambario apšvietimą, todėl kambaryje bus tamsu ir niūru. Jeigu kambaryje dienos metu yra daug saulės spindulių, turėtų būti pasirinkti tankesni, o ne storesni roletai. Kaune yra daug parduotuvių, kuriuose galima pasirinkti iš itin didelio tankesnio audinio roletų asortimento. Tankesnis audinys nesumažins apšvietimo ir nepraleis blizginančių saulės spindulių, todėl kambaryje nebus vyraujanti tamsa ir galėsite sukurti šviesią ir erdvią egzotiką namuose.

Mitas nr. 2: už roletus neverta mokėti tiek daug

 

Ši nuomonė vyrauja itin dažnai. Tačiau, atsižvelgiant į keletą aspektų, galima šį mitą panaikinti. Kaip sakoma, už gerą daiktą reikia sumokėti, todėl vietoj to, kad išsirinksite nekokybiškus langų uždangalus, visada galima išsirinkti tinkamus roletus, kurie tarnaus netgi 10 metų ir bus nuostabi interjero detalė. Dėl šios priežasties, kartais galima sumokėti ir šiek tiek daugiau, tačiau turėti patvarų daiktą.

Mitas nr. 3: roletai reikalauja itin daug priežiūros

 

Deja, tai yra klaidinantis faktas, nes niekas taip lengvai nesivalo kaip roletai. Kaune, net ir pačioje paprasčiausioje parduotuvėje galima įsigyti paprastas dulkių šluostes ar servetėles, kuriomis lengvai ir be jokių vargų nuvalysite savo roletus. Atsiradus didesniems nešvarumams, be jokios baimės galima nuvalyti netgi naudojant muilą – roletai nėra itin lepūs, todėl juos galima plauti ir juo.

Renkantis roletus, svarbiausia – nekreipti dėmesį į vyraujančius mitus. Tai padės, jeigu pasikonsultuosite su profesionalu – jis patars, padės ir panaikins visas dvejones.

admin • rugpjūčio 19, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *