Patarimai namams ir laisvalaikiui

SPA, SPA Palangoje, masažas
0

SPA privalumai

Kaip gera, kai tai, kas malonu yra ir naudinga. Vienas iš sveikų malonumų – poilsis SPA, taip vertinamas ir lietuvių. Vertėtų sužinoti pagrindines priežastis, kodėl SPA yra mums naudingas.

Sumažinamas kraujospūdis. Tyrimai atskleidė, jog SPA mėgėjai rečiau kenčia nuo aukšto kraujospūdžio. SPA stiprina kraujagyslių sieneles, dėl to šis malonumas yra naudingas turintiems problemų su širdimi. Žinoma, prieš šias procedūras būtina pasitarti su gydytoju.

Streso sumažinimas. Be abejo, raminanti SPA procedūra nuteiks jus pozityviai, sumažins stresą. Slegiant nerimui ir rūpesčiams raskite laiko šiam malonumui, Lietuvoje gausu SPA procedūras teikiančių kabinetų. O jei norite pasivaikščioti dar ir smėlėta pakrante, rinkitės Palangos SPA, kurioje tikrai patirsite malonų atsipalaidavimą.

Imuniteto stiprinimas. SPA procedūros gali padindi raudonųjų kūnelių kiekį kraujyje – taip stiprinsite savo imunitetą, gerinsite savijautą.

Skausmo mažinimas. Tinkamai atliekami masažai gali atlikti stebuklus – atsipalaiduojant sumažinami migrenos, raumenų skausmai.

Sveikesnės kojos. SPA masažas gali sumažinti išsiplėtusių kojų venų riziką, taigi po ilgos vaikščiojimo dienos, pasilepinkite kojų masažu.

Gražesnė oda. Veido ir viso kūno masažas puikiai tiks norintiems sveikesnės odos – SPA procedūros skatina kraujo cirkuliaciją, o jei dar naudojami šveitikliai, tai padeda išvalyti odą, pasišalinti negyvas odos ląsteles. Kodėl gi neišbandžius vieno iš daugybės Palangos SPA, kuris suteiks ne tik švytinčią odą, bet ir gerą nuotaiką?

Lengvesnis kvėpavimas. SPA procedūros gali palengvinti kvėpavimą kamuojamiems kosulio, astmos. Taip lengviau bus pašalinami skrepliai, pagerės kvėpavimas.

Dailesnės kūno formos. Reguliarus lankymasis SPA gali padėti numesti svorio. Puiku, kai gulėjimas ir mėgavimasis masažu padeda mesti svorį.

Atrodykite jauniau. Pagerinta kraujo cirkuliacija, švelnus odos masažas SPA metu suteikia ne tik malonius pojūčius, bet ir skatina ląstelių regeneraciją, oda tampa stangresnė.

Ramesnis miegas. Po SPA, kai esate atsipalaidavę, užmirštate stresą, tikrai pagerinsite miego kokybę.

Detoksikacija. Praleistas laikas SPA padės iš organizmo pasišalinti toksinams, išvalys odą ir mintis.

Jei vis dėl to Palangos SPA jums yra per brangus malonumas, įsirenkite mažą SPĄ namuose:

  • Naminis šveitiklis. Susikurkite šveitiklį iš natūralių medžiagų, kurias lengvai rasite namuose. Tai padės išvalyti poras, be to, maloniai atgaivins.
  • Atpalaiduojanti kaukė. Susikurkite raminančią kaukę iš natūralių jūsų pamėgtų produktų, pavyzdžiui, avokadų, braškių, agurkų. Palaikykite bent 10 min. ir džiaukitės švytinčia oda.
  • Gelbstintis masažuoklis. Jei negalite pasilepinti masažu SPA namuose, verta nusipirkti masažuoklį, kuris atpalaiduotų jūsų veido, kaklo raumenis.
  • Eteriniai aliejai. Tam, kad pasijustumėte kaip SPA, užlašinkite mėgstamo eterinio aliejaus ant specialios lempos. Malonus dvelksmas jus atpalaiduos.

SPA nauda – neginčijama, nesvarbu, kokie įsitempę ar pavargę bebūtumėte. SPA gali tapti puikia dovana kiekvienam – juk visiems reikia atitrūkti nuo kasdienybės ir atgauti jėgas. Vis dėl to, jei dažnas SPA jums per brangus, būkite išradingi ir nenusivilsite.

admin • rugpjūčio 13, 2018


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *