Patarimai namams ir laisvalaikiui

0

Taisyklių pabaiga

Iškart prisipažinsiu, esu žmogus mėgstantis pažeidinėti taisykles ir iš tų, kurie mano, kad pastarosios yra tam, kad jas laužyti. Labai nemėgstu, kai man aiškina, ką ir kaip aš turiu daryti ir ko daryti negaliu.

 

Mano nepopuliarus požiūris

Gali skambėti kvailai ir labai neatsakingai, bet net tokie dalykai kaip TPVCA ar techninė apžiūra man buvo svetimi, o kalbant ne vien apie automobilius, aš net nemanau, kad Coca-cola yra nesveika, o gal ir sveikas mirti aš nenoriu? Pasaulyje tiek daug taisyklių, kad kartais susimąstau, o tai ką tada išvis galima daryti? Ar išvis yra kokia nors teisė rinktis, neapibrėžta taisyklių?

Taisyklė, kuri turi būti sulaužyta

Turiu nemažai tatuiruočių, dėl šios priežasties, taip pat dažnai sulaukiu pastebėjimų ir klausimų iš aplinkinių, kurie man atrodo tokie patys pasenę ir konservatyvūs, kaip Grūto parko skulptūros. Svarbiausia, jiems rūpi, kaip aš nerimtai atrodau ir kaip atrodysiu, kai pasensiu. Galbūt kai būsiu garbaus amžiaus man visai nerūpės mano susiraukšlėjusios tatuiruotės, nes turėsiu svarbesnių apmąstymų, nei išvaizda, kuri man teikė laimę, kai buvau jaunas. Su visa pagarba rimtai atrodantiems žmonėms – nesijaučiu vulgariau ar prasčiau ir dabar jų turėdamas.

Yra ir išimčių

Jau paminėjau TPVCA būtuoju laiku. Kurį laiką, maniau, kad tokios visuomenės ,,primestos” taisyklės irgi ne man, bet vis dėlto, nesu kvailas ir žinau, kad šioje vietoje esu atsakingas ne tik už save ir savo požiūrį, bet ir už kitus eismo dalyvius. Yra ir dar keletas taisyklių, kurioms pritariu, tačiau labiau dėl to, kad tai ,,liečia” ne tik mane, bet ir aplinkinius. Visas kitas ,,bagažas” man nepriimtinas ir aš net nediskutuoju ta tema. Juk aš niekam neaiškinu, ką ir kada galima valgyti?

Išskyrus viską, kas yra privaloma, kaip pvz. jau paminėtieji TPVCA ar techninė apžiūra, yra kiekvieno žmogaus pasirinkimas. Niekas neturėtų nei man , nei Jums ,,patarinėti” (būtent taip jie tai vadina) kas yra gerai ir kas ,,visuomenei nepriimtina”.

admin • lapkričio 13, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *