Patarimai namams ir laisvalaikiui

Įmautės, dokumentų laikymo priemonės, biuro reikmenys
0

Tvarkinga darbo vieta – produktyvumo garantas

Tikriausiai žinote, kaip sunku gali būti rasti tai, ko reikia, sujauktuose namuose. Žinoma, gyvenant įtemptu ritmu viską sudėlioti į savo vietas nėra lengva, tačiau perkrauta, netvarkinga atmosfera neigiamai veikia mūsų nuotaiką ir susikaupimą. Lygiai ta pati problema gali nutikti ir darbo vietoje. Tad jei atėję į darbą ryte pirmiausia turite iš kelio patraukti gausybę daiktų, vertėtų pamąstyti apie pokyčius, kurie padėtų dirbti patogiau ir užtikrintų Jūsų produktyvumą.

Pasilikite tik tai, ko reikia

Įdėmiai apžiūrėkite savo darbo stalą ir nuspręskite, kam ant jo neturėtų likti vietos. Naudokite priemones, kurios padės sutaupyti vietos. Pavyzdžiui, įmautės pravers, jei norėsite tvarkingai sudėti išsimėčiusius, tačiau dažnai naudojamus dokumentus. Pradėkite nuo daiktų, kuriuos naudojote seniausiai ir nuspręskite, ar jie tikrai gali būti naudingi, ar Jūsų darbo vietoje yra tik dėl atsargos. Jeigu  tam tikrą daiktą naudojote seniai, tikėtina, kad jo nenaudosite ir greitu metu, todėl galite jo atsisakyti.

Nekaupkite priemonių atsargų

Dar vienas žalingas įprotis yra kaupti įvairias priemones savo darbo vietoje: krūva lipnių lapukų, keli ritinėliai lipnios juostos, kelios dėžutės sąvaržėlių ir panašiai. Suprantama, kad kartais darbai tiesiog veja vienas kitą ir norite sutaupyti kiekvieną įmanomą akimirką, tačiau stenkitės pasilikti tiek priemonių, kad jų pilnai pakaktų darbo dienai. Įmautės, sąsagėlės, spaustukai ir kitos priemonės nebus naudojamos taip dažnai, kad jų reikėtų viso kalno.

Išnaudokite vietą protingai

Naudokite pieštukines, stovus ir kitas priemones, kurios padės sutaupyti vietos ir palaikyti tvarką darbo vietoje. Jei norite, galite rinktis ir nedideles, stilingas daiktadėžes arba sugalvoti kokį kitą originalų sprendimą. Pieštukinės ir stovai gali būti įvairių dydžių, formų ir spalvų, turėti po keletą talpyklų, tad pritaikyti šiuos reikmenis savo poreikiams yra tikrai lengva. Be to, spalvingi reikmenys gali suteikti Jūsų stalui daugiau gyvumo.

Tvarkinga darbo vieta – profesionalumo ir atsakingumo įrodymas. Tokioje aplinkoje lengviau rasite tai, ko reikia, ir nereikės blaškytis, atitraukti savo dėmesio nuo darbo. Pasirūpinkite, kad įmautės, segtuvai, aplankai ir kitos dokumentų laikymo priemonės būtų išnaudotos pagal paskirtį ir Jums nemaišytų nenaudojami, nereikalingi daiktai.

admin • balandžio 17, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *