Patarimai namams ir laisvalaikiui

anglų vertėjas, konferencija, kelionė
0

Važiuojate į konferenciją užsienio šalyje? Pasiimkite kartu vertėją

Jeigu darbdavys jums siūlo važiuoti į konferenciją užsienio šalyje, bet jūs nemokate anglų kalbos, neskubėkite atsisakyti. Kalbos nemokėjimas nėra tokia didelė problema kaip gali atrodyti. Jums gali padėti ne tik raštu, bet ir žodžiu verčiantis anglų vertėjas, todėl prieš atsisakydami kelionės, pasiteiraukite darbdavio, ar įmonė negalėtų finansuoti vertimo paslaugų.

Kuo vertėjas bus jums naudingas?

 

Užsisakyti vertėją visiškai nesunku. Reikia rasti tokį, kuris dar nebūtų susiplanavęs darbo tomis datomis, kai vyks konferencija. Turėdami vertėją galėsite ramūs būti visos kelionės metu.

  • Įsiregistravimas viešbutyje. Tai viena iš pirmųjų vietų, kur jums gali prireikti anglų kalbos žinių. Vertėjas jums padės suprasti, kokių dokumentų ir duomenų prašo registratūroje dirbantis viešbučio darbuotojas, o vėliau praneš koks jūsų kambario numeris ir kur jį rasti.
  • Nuvykimas į konferenciją. Nesvarbu, su kokia transporto priemone žadate nuvykti į renginį, jums tikriausiai reikės ją užsisakyti. Vertėjas jums padės internetu užsisakyti automobilį, galės paskambinti ir užsakyti taksi. Jeigu vyksite viešuoju transportu, jūsų anglų vertėjas galės paklausti autobuso vairuotojo, kokio stotelėje jums reikės išlipti.
  • Konferencija. Tai žinoma pati svarbiausia vertėjo darbo dalis. Gerai sugebantis atlikti savo darbą vertėjas jums puikiai išvers visą konferencijos metu pasakojamą informaciją. Jeigu jūs norėsite pareikšti savo nuomonę konferencijoje aptariama tema, vertėjas privalės ją išversti ir perduoti tam, į ką norite kreiptis.

Visos kelionės metu gali atsirasti ir papildomų situacijų, kurių metu jums gali prireikti susikalbėti su vietiniais žmonėmis užsienio šalyje, todėl vertėjas bus itin reikalingas asmuo šalia.

Vertėjas – kelionės bendrakeleivis

 

Kad išvengtumėte visų nemalonių situacijų, susijusių su kalbos nemokėjimų, jūsų vertėjas turės visur keliauti kartu. Didelė tikimybė, kad su juo susibendrausite, todėl kelionė gali tapti dar linksmesnė. Viso išvykimo metu turėsite su kuo pasikalbėti. Jeigu jūs ir jūsų anglų vertėjas norės, galėsite laisvu laiku apžiūrėti miestą, aplankyti muziejus ir kitas lankytinas vietas.

Visgi, reikėtų nepamiršti, kada vertėjui reikės mokėti už visą kelionėje praleistą laiką. Tai reiškia, jeigu nuspręsite dar kelias dienas papildomai pakeliauti, už jas taip pat turėsite sumokėti vertėjui. Todėl norint sutaupyti, patartina kelionės laiką kaip įmanoma labiau sutrumpinti.

admin • vasario 14, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *