Patarimai namams ir laisvalaikiui

puodų rinkinys, maistas, virtuvė
0

Virtuvės puodai – ką reikėtų žinoti?

Ko labiausiai norisi žmogaus organizmui, tai skaniai pavalgyti. Žinoma, norint tai padaryti, neužtenka vien tik gerų bei maistingų produktų- tam reikia ir puikios įrangos. Perkant virtuvinius puodus visos reklamos sako: „Šie puodai yra patys geriausi! Geresnių niekur nerasite!“.  Tačiau reikia žinoti keletą faktų, kurie tikrai padės išsiaiškinti, kuris puodų rinkinys yra gero kokybės ir vertas ruošti skanų maistą vakarienei.

Nerūdijančio plieno puodai

 

Populiariausi ir perkamiausi yra nerūdijančio plieno puodai. Jų parduotuvėse dabar galima matyti šimtus. Tačiau svarbu yra atkreipti dėmesį į etiketę, esančią ant puodų rinkinio. Galima pastebėti, jog dažniausiai ant etikečių yra parašyta keletas skaičių. Tai gali būti (18/10) arba (18/8). Ką jie reiškia? Dažniausiai tai rodo chromo ir nikelio sudėtį lyginyje. Sakoma, jog kuo daugiau nikelio, tuo labiau puodai yra apsaugomi nuo korozijos, yrimo, todėl tarnauja maisto gamintojų virtuvėje daug metų. Todėl verta atkreipti dėmesį ir pasirinkti didesnę koncentraciją nikelio turintį puodų rinkinį. Tokio tipo puodai gali netgi sutaupyti pinigus, nes nerūdijančio plieno puodų rinkinys gali tarnauti daugelį metų.

Vario puodai

 

Vienas iš svarbiausių teigiamų varinio paviršiaus virtuvės puodų bruožas yra šilumos paskirstymas. Dažnai jis naudojamas padažams ar patiekalams, kuriems verdant reikia paskirstyti vienodą temperatūrą. Be to, jis išlaiko ilgai maistą šiltą ir ilgesnį laiko tarpą nereikia šildyti pagaminto patiekalo. O tai yra visa skonio paslaptis – ką tik pagamintas, šviežias ir vis dar šiltas maistas. Be to, šeimininkės dėl puošmenos neretai naudoja vario puodus. Kaip ir rašėme ankstesniame straipsnyje, reikia sukurti egzotiką namuose – ją gali, be abejonės, sukurti ir gražus puodų rinkinys. Jie būna gražiausiai išmarginti, dailūs, įvairiausiais raštais, todėl tai taip pat prideda savito grožio bendrame virtuvės interjere. Klientė Audronė sako: „Mano mėgstamiausi yra vario puodai. Jau daugelį metų jie ne tik padeda man paruošti vakarienę, bet ir yra interjero detalė“.

Taigi, vario ir nerūdijančio plieno puodai puikiai atlieka savo funkcijas. Pirmąjį galima naudoti daugelį metų, o antrasis – yra puikus šilumos paskirstytojas bei nuostabi interjero detalė.

admin • liepos 23, 2019


Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *